Nataša má s hercom tri deti, Timura, Marka a Tamaru. Na nedávnej módnej prehliadke sa nám priznala, že všetci členovia rodiny sa radi pekne oblečú, no najviac si na módu potrpia ony dve s dcérou. A kedysi to vraj bolo ešte horšie!

Extrémista prerušil predstavenie v SND! Herci Oľhová a Ondrík v šoku, diváci vydesení na smrť

„V minulosti som do šiat, kabeliek a topánok investovala veľa, no už ma to prešlo. Dnes mi stačí klasika, teda obyčajné rifle, tričko a sako. Navyše sa zo mňa stal rýchly nákupca. Ak sa mi niečo zapáči, kúpim to, už nevládzem vymetať butiky a tráviť hodiny v obchodoch.“

Barbora Švidraňová prezradila, s ktorou časťou tela nie je spokojná. Neuhádnete, čo to je!

Nákupy s manželom

Nataša priznala, že sa vyhýba aj nákupom s dcérou. „Pribehnem za ňou jedine vtedy, ak má veľkú dilemu alebo ak potrebuje zaplatiť,“ smeje sa. Krásna brunetka prezradila čo-to aj o manželovi. „S Marošom je to pri nakupovaní veľmi ťažké. Keď vojde do obchodu, trvá to strašne dlho. Chce si vyskúšať milión vecí a je to nekonečné. Pýta sa ma na názor, ale aj tak si napokon nakúpi podľa seba. Je však dobré, že ak mu niečo sedí, vezme si to vo väčšom množstve, aby nemusel celú procedúru onedlho opakovať.“ Herec o manželke nedávno prezradil, že mu často vyčíta jeho mladistvé oblečenie a pripomína mu, že už nie je na konzervatóriu. Aj Nataša Šarmu priznala, že najviac sa jej páči ležérna elegantná móda a svojho muža najradšej vidí v rifliach a športovom saku.

Toto by mu závideli nielen rovesníci. Pozrite, aké sexi ženy prišli gratulovať jubilantovi Jankovi Lehotskému

V šetrnom režime

Teraz by ste však Kramárovcov v obchodoch s odevmi stretnúť nemali. V rodine vraj padlo rozhodnutie, ktoré sa chystajú dodržať. „Keď sme pri jarnom upratovaní šatníka zistili, koľko máme šiat, povedali sme si dosť! Aj keby sme si rok nič nekúpili, nič sa nedeje, pretože aj tak by sme nestihli vynosiť všetky nové veci, čo máme v skriniach. Takže teraz sa snažíme byť minimalisti,“ prezradila Marošova žena s úsmevom.

FOTO: Takto sa správa tehotná žena? Neuveríte, čo stvárala Agáta Prachařová v nočnej Bratislave!