Alexandra Machanová cvičí fitnes, prevádzkuje kaviareň a organizuje kvízy. Mnohé dámy ju však poznajú ako trénerku, ktorú majú vždy na dosah. Jej zanieteniu v boji s ich nadbytočnými kilogramami veria, pretože sama má za sebou tvrdý zápas o štíhlu líniu.

Saša, ako ju familiárne volajú, totiž kedysi patrila medzi bucľošky. Ručička na jej váhe ukazovala takmer deväťdesiat kilogramov a dvakrát radosti jej nepridal ani rozvod s manželom. Známa motivátorka sa však zaprela a dnes žiari šťastím. Ako sa jej to podarilo?

„Nikdy som nepatrila medzi štíhle, vždy som bola skôr polotučná,“ smeje sa Alexandra, ktorá sa zaoblila najmä počas materskej dovolenky. „Užívala som si a neriešila som jedlo. Kilogramy navyše som získala počas tehotenstva a tie nezmizli s mojím odchodom z pôrodnice,“ hovorí.

Z Machanovej je dnes iná žena. Trénuje, motivuje a dokonca prevádzkuje kaviareň.
Z Machanovej je dnes iná žena. Trénuje, motivuje a dokonca prevádzkuje kaviareň.
Zdroj: Archív A.M.

„Keďže som mala vytúženúaldcéru, bolo mi jedno, ako vyzerám. Kilo sem, kilo tam a narodila sa nadváha,“ vtipkuje vždy pozitívne naladená osôbka. Také čarovné to však vo svojom živote nemala, pretože postupne prišla o svojho muža.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.