Film 365 dní je na streamovacej spoločnosti jedným z najväčších trhákov, ktoré vznikli vo východnej Európe. Príbeh plný sexu napísala poľská kozmetička a spisovateľka Blanka Lipinská, ktorá si v ňom dokonca zahrala aj malú rolu. O tom, aký milostný život viedla ona sama, porozprávala poľskému magazínu Viva. Tomu sa okrem iného zdôverila, že prvé porno videla ako sedemročná a najradšej sa opaľuje v úsporných nohavičkách. Jej milenec totiž miluje, keď má na tele biely pásik!

Rada nosí erotickú bielizeň, miluje sex na práčke. Ale Blanka s mužmi zažila aj šokujúce chvíle.
Zdroj: Instagram_blanka_lipinska

Hladná po milovaní

Rada nosí erotickú bielizeň, miluje sex na práčke. Ale zažila aj šokujúce chvíle. „Žila som s mužom, ktorého som naozaj milovala. Všetko s ním bolo úžasné. Okrem sexu, ten so mnou nemal. Trilógiu nabitú erotikou som tvorila práve v tomto čase. Písala som ju pre seba, bola som zúfalo hladná po milovaní a fyzickom kontakte,“ šokovala čitateľov.

Rada nosí erotickú bielizeň, miluje sex na práčke. Ale Blanka s mužmi zažila aj šokujúce chvíle.
Zdroj: Netlix

Nič sa nezmenilo

Lipinska, ktorá je akousi poľskou Evitou, sa priznala, že drsné scény z filmu 365 dní si zakaždým predstavovala. Ona sama ich však nezažila. „Ku koncu nášho vzťahu som na svojho partnera hystericky kričala a plakala som. Nič sa nezmenilo, bol to asexuál,“ pokračovala. Len čo príbeh dopísala, vzťah sa rozpadol.

Na pláži v Mexiku

Za časť svojho tučného honoráru si Blanka dopriala Mercedes, naposledy si peniaze užívala na pláži v Mexiku, kde ju polonahú nachytali paparazzi. A veľa z nich sa nestačilo čudovať: môže si nejaký chlap nevšímať tak krásnu ženu?