Na Slovensku vari nie je človek, ktorý by nepoznal malé dievčatko z vianočnej reklamy na sladený nápoj. Išli s otcom pre stromček, kde jej povedal, že ak vydrží do večera, uvidí zlaté prasiatko. Slečna v čiapke sa otca opýtala, či prasiatko bude mať veľké zuby zahnuté dohora. Lebo ak áno, tak už do večera čakať nemusí, už ho vidí. Sandra Flemrová má dnes dvadsať tri rokov a pri zuboch ostáva.

"Pri natáčaní vianočnej reklamy na Kofolu som mala tri roky. Pamätám si z nej len pár zábleskov, napríklad guľovačku so štábom. Ale aj tak sa silno zapísala do môjho života," prezradila Sandra, ktorá sa skoro po dvadsiatich rokoch objavila v reklame na nápoj opäť.

Sviňa sa nás bála

Pre Blesk ale povedala viac. "Na kasting ma vzala maminka, viem, že tam bolo dvesto - tristo detí. A viem, že tú divú sviňu vychovali doma, hovorili jej gaučák. Bála sa nás," podotkla s úsmevom.

Do reklamy sa Sandra vrátila po dvadsiatich rokoch.
Zdroj: Kofola

„Doštudovala som zubného technika. Mám to s maturitou a potom aj vyššie vzdelanie, takže zuby sú tam stále. Pracujem ako sestrička u zubára, takže opäť zuby," pokračovala. Podľa společnosti, ktorá vyrába sladený nápoj, patrí Sandra ku mladej generácii, pre ktorú je kľúčová udržateľnosť. A keďže výrobca sa vracia k skleným fľašiam, vrátil do reklamy aj dievčatko. Novú reklamu natáčali na Záhorí, so Sandrou si v nej zahral študent pražskej DAMU David Petrželka.