Volá sa Lyndsey Nurse (35), je z Veľkej Británie a nechápe, prečo si ženy za veľké peniaze nechajú zväčšovať ňadrá do obrích rozmerov. Ona ich má prirodzene veľké od prírody a spôsobujú jej samé ťažkosti. Okrem iného sa kvôli nim odmieta vyzliecť pred mužmi!

Lyndsey spôsobujú obrie ňadrá samé problémy.
Zdroj: Caternews

Hanbila sa

Veľké prsia mala už v puberte. Kým jej kamarátky boli ešte deti, ona ich mala štvorky. Hoci kamarátky jej závideli, Lyndsey sa hanbila. Aj preto, že chlapci si z nej uťahovali.

„Myslela som si, že horšie to byť nemôže, ale moje prsia rástli ďalej. Teraz nosím oblečenie číslo štrnásť, ale podprsenku vo veľkosti dvadsaťdva! Kvôli bujnému výstrihu nemám ani partnera. A keby aj áno, nikdy by som sa mu neukázala nahá. Myslím si, že moje prsia pôsobia odpudivo,“ posťažovala sa pre Daily Mail Lyndsey, ktorá závidí každej žene s plochou hruďou.

Lyndsey spôsobujú obrie ňadrá samé problémy.
Zdroj: Caternews

Vyhlásila zbierku

Lyndsey spôsobujú obrie ňadrá samé problémy. Sama si šije podprsenky, pretože tie z obchodu jej nesedia. Denne si pod prsia natiera na kožu púder, pretože jej spôsobujú začervenanie a odreniny.  Kvôli bolesti chrbta musela skončiť s podnikaním a chodí s palicou v ruke. Symbol ženskej krásy by si najradšej nechala zmenšiť, no dvanásť tisíc eur nemá. Preto vyhlásila verejnú zbierku a čaká, kto všetko jej pošle 10 sumu libier...