Určite si každý pamätá rodinný film Čo to dievča chce? alebo Snehulienka to má v paži či Ľahko ju zabiť, kde jednoznačne vtedy hviezdila niekdajšia tínedžerská kráska Amanda Bynes (33). Ľudia zo šoubiznisu jej predpovedali veľkú hereckú budúcnosť, no všetko dopadlo inak...

Z krásnej herečky sa stala chodiaca troska a nebolo jej pomoci. No...
 

 

Sex, drogy a rock and roll

Amanda, ako aj mnohé iné detské hviezdy, časom prepadla alkoholu, drogám a neraz ju v putách odnášala aj polícia. Neustála tlaky Hollywoodu, tak ako aj viacerí jej predchodcovia či nástupcovia v tínedžerskom veku.

Ako kolísala jej psychika, tak bola ako na hojdačke aj jej váha či imidž. Nebola sa teda čomu čudovať, že takto labilnú osobu si žiadny režisér nezoberie na svedomie. Čiže ako rýchlo sa stala slávnou, tak rýchlo padla na dno aj v oblasti práce.  Dnes teda žije bez lesku kamier a nie je tajomstvom, že podstupovala terapie, kde pri nej v dobrom a aj zlom stáli rodičia.

 

 

Brunetka  3. apríla oslávila Kristove roky a hoci veľa z jej kolegýň už v tomto veku uvažujú nad založením si rodiny či usadením sa, Amanda sa stále dostáva zo svojich démonov.

Posledné zábery však napovedajú, že je na najlepšej ceste byť opäť v starej dobrej forme! Premeny jej imidžu, ako aj jej žalostné zábery si môžete pozrieť v našej galérii TU!