„Spomínam si, že už ako malé dieťa ma v galériách nadchýnali obrazy nahých tanečníkov. Mali dokonalé telá, ich oči mi pripadali ako magnet,“ hovorí Viktória, ktorá sa neskôr stala editorkou webu vitacouture.com. Stránky, na ktorej sa poézia a próza striedajú s umeleckou fotografiou, rozhovormi s fotografmi aj modelkami, ktoré sa nebáli ukázať svetu svoje holé krivky.

...obdivovala tam nahé telá...
...obdivovala tam nahé telá...
Zdroj: vitacouture.com

Rovnako ako v galérii

Ľudské telo je umelecký počin Boha a jaobdivujem všetko čo je krásne. Chcem, aby návštevníci môjho webu
vnímali ženské akty rovnako ako sa ľudia pozerajú na obrazy v múzeách a galériách,“
pokračuje Viktória. Dnes má pod krídlami cez sto talentovaných fotografov z Európy, ktorí sa orientujú na ženské akty. Pri každom z nich je príbeh, rozhovor, báseň, alebo aspoň krátke vyznanie.

... a tiež stovky dievčat, ktoré sa túžia presadiť vo svete...
... a tiež stovky dievčat, ktoré sa túžia presadiť vo svete...
Zdroj: vitacouture.com

Obľúbená Miluniel

„Si nádherná. No zakaždým, keď sa k tebe priblížim, staneš sa ešte krajšou. Je to mágia, ktorú neviem vysvetliť,“ stojí pri modelke Bailey Cook, akty ktorej nafotil muž s menom Mortonovich. Obľúbenkyňou Viktórie je ale Belgičanka Miluniel. Spočiatku sa bála, čo na jej akty povedia príbuzní, nakoniec nad zábermi obnažených bradaviek pochvalne kývli hlavou. Či nad nahým umením ľudsky nedokonalých hriešnikov urobíte aj vy? Pohoršia vás, alebo nadchnú? TU je fotogaléria aktov, ktoré sa nám zdali najkrajšie...

Oženil sa s tromi tínedžerkami. TOTO ste o známom komikovi netušili

Expriateľka Diana Mórová je v šoku. Odkaz ženatému kolegovi Tomášovi Maštalírovi

Adela Vinczeová si rypla do chúlostivej minulosti Jara Slávika. Verejne...