Šmyk na koberčeku

Prvou prekážkou, ktorú musíte na ceste k úspešnému rande zdolať, sú hodiny strávené pred zrkadlom. Množstvo úrazov sa preto podľa poisťovní stáva v kúpeľni a práve na sviatok zamilovaných. Ak aj stretnutie stihnete a dopadlo nad vaše očakávania, nenechajte sa ovládnuť vášňou.  Jedno z najkurióznejších hlásení poistnej udalosti najväčšej slovenskej poisťovne hovorilo o poškodení pohlavného údu. Klient uviedol, že sa tak stalo vtedy, keď vzrušený utekal za milenkou do spálne a po ceste sa pošmykol na malom koberčeku.

sex
sex
Zdroj: Shutterstock

Vybuchol panelák

Láska má rôzne podoby. „Muž zhotovil nástražný výbušný systém a umiestnil ho do poštovej schránky svojej expriateľky vo vchode na prízemí bytového domu. Keď jeho bývalá láska listovú schránku otvárala, nálož explodovala,“ dopĺňa náš zdroj z marketingu veľkej poisťovne. Žena našťastie prežila, utrpela však vážne zranenia, ktoré si vyžiadali liečenie s práceneschopnosťou vyše pol druha roka.

Ohrdnutý milenec rátal s pomstou, ale nepočítal s takzvanou detonačnou vlnou. Tá preborila panelovú stenu prízemného bytu inej vlastníčky, ktorá tiež utrpela rozsiahlu traumu. „V našej poisťovni bol bytový dom poistený a tak sme vyplatili poistné plnenie za poškodenie stavebných súčastí. Páchateľa odsúdili na štrnásť rokov odňatia slobody nepodmienečne,“ uzatvára ďalší z príbehov poisťovňa.