Nedávno evidovala jedna z veľkých slovenských poisťovní, zaujímavú poistnú udalosť z úrazového poistenia. Manželský pár po šesťdesiatke sa rozhodol, že svoju lásku oslávi ako zamladi. Potúžení vínom sa zaľúbenci presunuli na detské ihrisko, aby si tam na Valentína pripomenuli svoje prvé stretnutie. Akurát, obaja spadli zo sedadiel hojdačky a skončili s ľahkými zraneniami. V trnavskom okrese zasa žiak strednej školy priniesol spolužiačke po vyučovaní do učebne fyziky tortu so sviečkami.

„Od sviece sa chytila záclona, ktorá začala horieť. A tak okrem vlámania museli stredoškoláci čeliť aj podozreniu z podpaľačstva,“ dodáva náš zdroj. Náhradu škody poisťovňa vyplatila z poistenia budovy. 

Hokej proti nežnostiam

Manžel s manželkou si naplánovali valentínsku večeru. Nežná polovička však nepočítala s televíznym hokejovým prenosom, ktorý si jej manžel nechcel nechať ujsť. „Žena sa nahnevala a televízor vyhodila von z okna. Ten dopadol na zaparkované vozidlo. Nikomu sa nič nestalo, ale majiteľ auta si následne uplatnil škodu na vozidle z havarijného poistenia,“ dozvedeli sme sa z jednej zo slovenských poisťovní.

sex
sex
Zdroj: Shutterstock

Pri návrate z valentínskeho kina sa zasa žena nevedela dočkať láskania v byte. Priateľovi začala prejavovať nežnosti už v aute. Muž sa nechal uniesť jej dotykmi, nesústredil sa na šoférovanie a nabúral do stromu. Našťastie, náraz spôsobil len škodu na vozidle, pár vyviazol s ľahkými zraneniami.