Marketingová guru Simona Bubánová vždy patrí medzi upravené dámy, ktoré skvele vyzerajú, decentne voňajú a sú dôsledné i v detailoch. Veď kto by sa už len obliekal tón v tóne podľa farby svojho rúža? Manželka speváka Janka Kurica to považuje za takmer každodenný rituál a Šarmu prezradila, aké kozmetické skvosty opatruje vo svojej kabele či kúpeľni.

Krém na tvár Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy Firming & Wrinkle-Correcting Eye Cream, 15 ml, 65,90 eura

Používam krém na tvár značky Dior. Je to intenzívny protivráskový očný krém. Obsahuje prirodzenú revitalizačnú silu štyroch výnimočných  kvetov loganzy zo záhrad Dioru, pivonky, bielej ľalie a jazmínu. Obnovuje plnú silu kmeňových buniek pokožky a reaktivuje ich základné funkcie.

MakeUp Dior Forever, 30 ml, 46,90 eura

Z rovnakej značky, ako krém na tvár,  používam aj makeup Forever Dior. Je tekutý a pleť nielen skrášli, ale naviac aj deň po dni vďaka zloženiu zdokonaľuje. Moja pleť má zamatový matný vzhľad a s prípravkom som veľmi spokojná.

Voňavka Le Labo Eau de Parfum - Rose 31, 100ml, 225 eur a telové mlieko Le Labo Rose 31 Body Lotion, 237ml, 57eur

Milujem úžasnú voňavku z “newyorských laboratórí" Le Labo a k tomu aj telové mlieko Rose 31. Má v sebe symbol ženskosti a asertívnu vôňu. Ružové okvetné lístky sú ručne zbierané vo francúzskom Grasse a cítiť aj teplé, korenené i drevité tóny kmínu, cédru a jantáru.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.