Anketa
Obľúbili ste si aj vy ľadvinky?
  • 23%
  • 77%

Nosia ich aj na spoločenské podujatia.

Lucia Forman Habancová (36)

Aj bývalá moderátorka, dnes hovorkyňa, siahla po netradičnej ľadvinke visiacej z opaska. Čierny outfit oživila plisovanou sukňou s výraznou potlačou, ku ktorej vhodne zladila červený rúž.

Zuzana Vačková (50)

Zladiť možno na prvý pohľad nezladiteľné sa podarilo herečke, keď k sukni s ľudovým motívom dopasovala módny výstrelok v podobe ľadvinky a outfit korunovala štýlovou koženou bikerkou.

Emma Tekelyová (66)

Zdá sa, že známa blondínka trendu ľadviniek úplne prepadla. Keďže sa do jej minimodelov asi máločo zmestí, navyše plastovú neónovozelenú si vzala vyslovene len ako módny doplnok, ladí si k nim crossbody kabelky, aby mala kam vložiť nevyhnutné veci.

Karolína Chomisteková (25)

Netypickú ľadvinku, ktorá je skôr opaskom s dvomi vrecúškami, si bývalá miss zadovážila od luxusnej značky.

Soňa Müllerová (57)

Azda ešte nikdy v móde nešliapla vedľa. Moderátorka čierno-biely outfit „rozbila“ ľadvinkou v metalickom prevedení. Minimalistické a šik.

Veronika Vágner Husárová (32)

Aj táto niekdajšia miss má prehľad v móde. Dočasne si zaexperimentovala a na módnej prehliadke sa objavila ako ryšavka. K tomu siahla hneď po troch trendoch – čižmách do polovice stehien, ľadvinke a klobúku.

Eva Novotová- Verešová (37)

Dva v jednom – ako predeliť voľné šaty a neodbiť to len obyčajným opaskom, ale rovno kabelkou na opasku, rafinovane predviedla ďalšia bývalá miss.