Veronika je Miss Slovensko 2007 a aj trinásť rokov po súťaži krásy sa o tú svoju príkladne stará. Je známa štíhlymi dlhými nohami, ale aj hustou hrivou a dokonalou pleťou. Podelila sa s nami o produkty, ktoré na svoje skrášľovanie používa.

Krém na spevnenie pŕs, No. 1 Bust, di Angelo, 63,90 eura

„Tento krém na pokožku dekoltu a okolia poprsia je výborný, ak ju potrebujete vypnúť. Používam ho ráno aj večer, najmä v lete, keď je viac namáhaná. Nanášam si ho aj po kréme po opaľovaní na noc, pokožku pekne vyhladí,“ vraví bývalá miss.

krém
krém
Zdroj: Archív

Sérum na rast mihalníc, No.1 Lash, di Angelo, 75,50 eura

Ráno si ho dáva predtým, než sa ide nalíčiť. „Mihalnice vďaka nemu zhustnú a sú o dosť dlhšie. Výsledky som spozorovala asi po mesiaci používania. Riasy mám až k obočiu,“ smeje sa.

sérum
sérum
Zdroj: Archív

Očný liftingový krém, No.1 Lift, di Angelo, 37,60 eura

Bývalá misska o ňom hovorí ako o zázraku. „Po troch minútach vyhladí pokožku a natiahne okolie očí, ako keby ste si tam dali lepiacu pásku. Lepší očný lifting som ešte nemala.“

sérum
sérum
Zdroj: Archív

Šampón, Hairburst, 18,99 eura

Kondicionér, Hairburst, 18,99 eura

„Vonia nádherne kokosovo, nič mi viac nepripomína dovolenku ako tento šampón. Vlas je po ňom akoby ucelený a hrubší už hneď po prvom umytí. Akoby ho to zvnútra napumpovalo.“

šampón
šampón
Zdroj: Archív
kondicionér
kondicionér
Zdroj: Archív

Lipolytický telový krém, àla Palla, 45 eur

Pomáha formovať postavu a znižuje výskyt celulitídy. „Používam ho najmä na nohy, kde mi vyhladí, akoby stiahne kožu,“ chváli Veronika.

telové mlieko
telové mlieko
Zdroj: Archív