Zima sa blíži, a hoci ju nie každý víta s radosťou, na organizmus má blahodarný účinok. A dokonca čím je chlad väčší, tým lepšie. Vysoké mínusové teploty telo prekrvujú, výrazne zlepšujú metabolizmus a zrýchľujú vyplavovanie škodlivých produktov z organizmu.

V kryokomore, kde je teplota pod mínus sto stupňov Celzia, sa dokonca výrazne stráca celulitída a pokožka tela sa napína. Najnovšie prišli múdre hlavy na to, že chlad má zázračný účinok nielen na telo, ale aj na tvár.

Dobrá aj na ruky

Nová špeciálna terapia kryomezolift zažíva v súčasnosti vo svete veľký boom. Pokožku nielen regeneruje, hydratuje, ale hlavne omladzuje. „Pôsobením chladu dochádza k odstráneniu rôznych škodlivín a voľných radikálov, ktoré pôsobia na bunky toxicky a urýchľujú starnutie,“ vysvetľuje MUDr. Adriana Tomeková, ktorá novinku na Slovensko priniesla a výsledky u klientok ju presvedčili, že urobila dobre.

„Pochvaľujú si ju nielen ženy, ktoré sa chcú zbaviť vrások, ale aj také, ktoré majú problémy s pigmentovými škvrnami či s ochabnutou pokožkou na krku a dekolte,“ vysvetľuje odborníčka a pridáva ďalšie plusy metódy. „Okrem účinku viditeľného už po prvom ošetrení má terapia výhody v tom, že je bezbolestná a ,zamraziť mladosť‘ si môžete nielen na tvári, ale aj na rukách, čo je výborná správa hlavne pre ženy nad štyridsať rokov. Efekt krásnej pokožky vydrží dva až tri roky. Cena zákroku je 290 eur.

Vyžehlite si kolená: Práve na tejto časti je poznať skutočný vek ženy