Krásky, ktoré zapĺňajú sociálne siete bezchybnou figúrou, si k pokožke bez vrások a celulitídy pomáhajú, ako vedia, a vy môžete tiež. Prístroj, ktorý bol vyvinutý pre poúrazové stavy, najmä úrazy kolien, sa osvedčil aj ako vyhladzovač pokožky celého tela. Celá procedúra sa zmestí do desiatich polhodinových kúr, počas ktorých budete relaxovať, oblečená v bielom overale. Masáž sa totiž nerobí priamo na pokožku.

Hladké stehná aj kolená

Vekom každá z nás začína zvažovať, či nohy ešte znesú minisukňu, keďže nad kolenami sa hromadia vrásky. Pomocou prístroja sa zbavíte zbytočných centimetrov a aj za ochabnutý triceps sa už prestanete hanbiť. „Sedenia, samozrejme, vždy rozložím podľa toho, akú má klientka kritickú partiu, a tej sa potom venujeme viac,“ hovoríme LPG terapeutka Andrea Lisoňová.

„Keď robíme lipomasáž celého tela, začínam od chrbta, aby sme dostali do pohybu lymfu, čím sa telo aj detoxikuje. Naštartuje sa prirodzený proces spaľovania tukov a zároveň sa obnoví produkcia kolagénu a elastanu. Preto okrem vyhladenia ochabnutej pokožky a celulitídy prichádza aj k strate nejakých centimetrov. To, pochopiteľne, všetky veľmi oceňujeme, pretože je to vlastne neinvazívna liposukcia. Lepší stav pokožky môžete vidieť aj po dvoch sedeniach,“ dodáva.

Pitný režim

Odborníčka však upozorňuje všetky dámy, že bez zmeny jedálneho lístka ku krajšiemu telu neprídete: „Ak sa prejedáme, nemôžeme očakávať, že tuk sa nám bude vyhýbať.“ Veľmi dôležitý je pitný režim. Hodinu pred jedlom si dajte aspoň pol litra až liter vody. Medzi pitím a jedlom by malo uplynúť aspoň trištvrte hodiny. Keď pijete pred jedlom, voda prečistí to, čo má, aj lymfa lepšie pracuje a lepšie vám potom aj trávi. „Ráno si dajte trištvrte litra vody. Samozrejme, nie naraz, ale postupne, kým sa nachystáte do práce,“ radí Andrea.

Pokožka po diéte a celulitída

Po odtučňovacej kúre síce niektorým ženám ubudnú kilá, ale ostane ochabnutá koža a prehĺbi sa celulitída. Andrea Lisoňová tvrdí, že aj toto dokáže napraviť LPG prístroj: „Už po piatich sedeniach je celulitída viditeľne menšia, samozrejme, všetko závisí od stavu pokožky.“

Po pôrode

„Najlepšie výsledky dosiahnu ženy po pôrode, ktoré schudli a pokožka im ostala ochabnutá. Musím priznať, že tie majú najrýchlejšie výsledky, čo sa týka spevnenia tela aj pokožky,“ vysvetľuje terapeutka.

Pre koho nie

  • Ak ste prekonali trombózu alebo ju máte v rodine dedičnú.
  • Ak máte vypuklé kŕčové žily.
  • Ak ste tehotná.

Spevní zadok

K peknému zadku sa najlepšie dopracujete cvičením, ale môžete si pomôcť aj lipomasážou. Podľa skúseností odborníčky tá ho podvihne. Výborné výsledky vidno aj na ďalšej kritickej partii žien, ako sú stehná.

Foto: Visage Factory