"Keďže niekedy nemám čas ísť ku kaderníkovi, som nútená odfarbiť si odrasty sama. Ako na to? Kúpite si svoju obľúbenú farbu, zmiešate ju s troškou teplej vody a šampónu a vyšľaháte. Túto penu si votriete do mokrých vlasov ako šampón a necháte pôsobiť podľa návodu. A je to! Vlasy by nemali byť odrastené viac ako jeden centimeter.  Tento odtieň používam teraz ja, je to svetlo hnedá farba s ružovým odleskom," hovorí Janka, ktorá má spomedzi našich speváčok najkrajšie vlasy. Používa na ne L’Oréal Professionnel Inoa.

Nedráždi pleť

"Keďže ma trápila suchá pleť, prestala som sa odličovať micerálnymi vodami a prešla som na krémové odličovače. Jeden z mojich najobľúbenejších je Mary Kay TimeWise. Jemne a dôkladne umýva celú tvár, nedráždi pleť a možno ho použiť aj na citlivú pokožku. Výrobok je  bez parfumácie," odporúča Janka Kozáková.

Toto sú vychytávky, ktoré používa Janka.
Toto sú vychytávky, ktoré používa Janka.
Zdroj: Archív výrobcov

Zjemňuje vrásky

"Milujem vychytávky a Tru Face Line Corrector za asi 58 € je jedna z nich. Každá vráska má svoj jedinečný príbeh, ukrýva každé zamračenie, úsmev aj smiech. Ako starneme, tieto príbehy sú pre okolie viac viditeľné a čitateľné. Tru Face Line Corrector sa zameriava na viditeľné známky starnutia pleti, pomáha zjemňovať vzhľad jemných vrások okolo vašich úst, očí a v oblasti čela," uzatvára Janka Kozáková.