Iste ste neraz videli vizážistku ťahať za sebou kufrík či skôr kufrisko naplnený líčidlami. Aký vzťah majú dámy pracujúce s krásou ku kabelkám? Naša dvorná vizážistka Veronika Vargová priznáva, že kabelková maniačka nie je. „Zatiaľ som tejto ženskej doméne nepodľahla, ale keď, tak si potrpím na kvalitné kožené kúsky. Vyberám si tak, aby každá kabelka mala v mojom šatníku význam, čo sa týka outfitov.“

Nehýri

Veronike veľmi záleží aj na veľkosti. „Mám radšej kompaktné kabelky, ktoré síce nie sú príliš veľké, ale zmestí sa mi do nich všetko. Keď sú totiž prehnane veľké, naplním ich všetkým možným a moje rameno trpí,“ smeje sa.

V práci sa síce stretáva s množstvom farieb, no pri kabelkách si vyberá skôr neutrálne farby – čiernu, béžovú, bordovú a telovú. „Som v tomto Monk. Kabelka má byť nenápadná a najmä má spĺňať svoj účel a ladiť s outfitom. Môže tam byť nejaký zlatý prvok, ale logám a prečačkaniu sa vyhýbam. Preto som si obľúbila značku Coccinelle,“ hovorí Veronika, ktorá má vždy asi len päť kabeliek a točí ich dookola. Keď ju nejaká prestane baviť, daruje ju.

Vizážistka sa nepohne bez svojej pracovnej brašny plnej líčidiel.
Vizážistka sa nepohne bez svojej pracovnej brašny plnej líčidiel.
Zdroj: Lýdia Czakó