Pančušky so zaujímavým vzorom, zvonová sukňa, elegantné topánky v pánskom štýle a dokonalé vlasy vzbudia záujem u mužov, ktorí majú radi kreatívne a silné ženy. (dole)

Pančušky so zaujímavým
vzorom,
zvonová sukňa,
elegantné topánky
v pánskom štýle
a dokonalé vlasy
vzbudia záujem
u mužov, ktorí
majú radi kreatívne
a silné ženy.
Pančušky so zaujímavým vzorom, zvonová sukňa, elegantné topánky v pánskom štýle a dokonalé vlasy vzbudia záujem u mužov, ktorí majú radi kreatívne a silné ženy.
Zdroj: Barbara Heribanová

Správny štýl zatemní prebytočné kilá! Kozmické legínsy, džinsová vesta a  mikina „BOY London“ sa stali výhrou tejto sezóny.

 

Správny štýl
zatemní prebytočné
kilá!
Kozmické legínsy,
džinsová
vesta a mikina
„BOY London“
sa stali výhrou
tejto sezóny.
Správny štýl zatemní prebytočné kilá! Kozmické legínsy, džinsová vesta a mikina „BOY London“ sa stali výhrou tejto sezóny.
Zdroj: Barbara Heribanová

 

Vyhrňte si džínsy, doplňte správnymi topánkami a trendy outfit je na svete. Dobrá rada pre našich konzervatívnych mužov: Stavte na pánske tašky! Uvidíte, ako vám zjednodušia život.(dole vľavo)

Tento retro outfit je moderným stvárnením kultovej Pomády s Johnom Travoltom. Zagélujte si vlasy, nasaďte si okuliare, ktoré ladia s topánkami, a staňte sa lámačom ženských sŕdc!(dole vpravo)

Vyhrňte si
džínsy, doplňte
správnymi
topánkami
a trendy outfit je
na svete. Dobrá
rada pre našich
konzervatívnych
mužov: Stavte
na pánske
tašky! Uvidíte,
ako vám zjednodušia
život.
Vyhrňte si džínsy, doplňte správnymi topánkami a trendy outfit je na svete. Dobrá rada pre našich konzervatívnych mužov: Stavte na pánske tašky! Uvidíte, ako vám zjednodušia život.
Zdroj: Barbara Heribanová
Tento retro outfit
je moderným
stvárnením
kultovej Pomády
s Johnom Travoltom.
Zagélujte si
vlasy, nasaďte
si okuliare, ktoré
ladia s topánkami,
a staňte
sa lámačom
ženských sŕdc!
Tento retro outfit je moderným stvárnením kultovej Pomády s Johnom Travoltom. Zagélujte si vlasy, nasaďte si okuliare, ktoré ladia s topánkami, a staňte sa lámačom ženských sŕdc!
Zdroj: Barbara Heribanová