Slovenská herečka patrí medzi šťastné ženy, ktoré sa vôbec nemusia zaoberať estetickými zákrokmi a slová ako botulotoxín či kyselina hyalurónová jej veľa nehovoria. Aspoň jej pleti rozhodne nie.

Ružové rituály

Danica pôsobí mladistvo, sviežo a vystačí si s kozmetickými krokmi, ktoré dodržuje každý deň. „Moje ranné rituály sa začínajú v kúpeľni, kde si podľa receptu starej mamy a mamy oplachujem tvár studenou vodou. Čím studenšia, tým lepšia. Musím povedať, že to naozaj funguje, pleť je svieža a krásne vypnutá,“ prezrádza jednoduchý trik Danica, ktorá cez zimu uprednostňuje hutnejšie a výživnejšie krémy. „Keďže mám suchšiu pleť, rada používam olejčeky. Aktuálne obľubujem napríklad mandľový alebo ružový, ktorý mám od priateľa zo Sofie. Je veľmi vzácny a krásne vonia. Aj počas dňa sa rada postriekam ružovou vodou, ktorá je takisto darček od priateľa a príjemne mi osvieži pleť.“

Včas do postele

Na to, aby Danica zvýraznila svoju krásu, drží sa ďalšej rady svojej mamy. „Ak chceš dobre vyzerať, dobre sa vyspi!“ Podľa herečkiných slov na ňu naozaj najlepšie funguje spánok a vždy sa snaží byť v posteli aspoň pred polnocou. „Takisto prospieva aj prechádzka v prírode alebo šport. Potom sa cítim skvele na tele aj na duši,“ hovorí na záver Danica Jurčová, ktorá želá našim čitateľom krásne Vianoce.

FOTO: Snoubordistka Baša Števulová sa o šminky delí so synom! Takto to vyzerá v jej kúpeľni

Herečka Monika Haasová nás pustila do svojej kúpeľne a prezradila nám, aké sú jej denné rituály!

Manželka Vila Rozborila Sandra: Je posadnutá čistotou. Neuveríte čo robí trikrát denne!

Krásna aj bez skalpela! Simona Bubánová plastiky nepotrebuje