Fotky z posilňovne či pri rannom behu vystavujú na sociálnych sieťach pravidelne, no občas im ujde aj taká, kde na ich dokonalé telo maká niekto iný. Napríklad americká topmodelka českého pôvodu netají, že sa spolieha aj na vedecký pokrok...

Keď sa táto pomerne nenápadná mašinka objavila pred rokom a pol v Amerike, okamžite vyvolala ošiaľ. Informácie, že päť tridsaťminutových kúr na brucho nahradí 120-tisíc brušákov či  tisíce drepov, zneli naozaj lákavo.

Funguje to aj na zadok

Kým nevyskúšate, neveríte, veď papier znesie všetko. Šialenstvo sa začalo v momente, keď na sociálnych sieťach začali pribúdať fotky reálnych žien, ktoré metódu vyskúšali.

Či tak vyzerá brucho po vyše stotisíc brušákoch, ťažko povedať, keďže všetci máme iné genetické predispozície, fakt je ten, že všetky bruchá vyzerali o pár čísel menšie, vyrysovanejšie a bez rôznych hrbolčekov.

Zadok je, samozrejme, špeciálna kategória, celodenným „spevňovaním“ pri počítači ho zrejme do tvaru Jeniffer Lopez nezdvihne ani žeriav, no aj tu bolo u žien, ktoré sa chválili fotkami pred a po, vidieť obrovské rozdiely.

Skúša ho lekárka

Doktorka Slavomíra Feix hovorí, že aj na prianie svojich klientok sa teda rozhodla tento prístroj kúpiť na Slovensko. „Veľa som si o ňom, samozrejme, čítala, sledovala reakcie ľudí na sociálnych sieťach a myslím si, že som sa rozhodla veľmi dobre. Už prvé moje klientky po troch ošetrenia vidia zmeny, a dokonca aj ja sama na sebe,“ smeje sa a priznáva, že sa pred letom rozhodla spevniť si brucho. V úzkych šatách sa zdá, že žiadne nemá, no doktorka hovorí, že to je už výsledok tretej kúry.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.