Nedostatok spánku nezakryje korektor

Vyraziť raz za čas na párty je úplne v poriadku. Ak máte doma bábätko, s nočným vstávaním nič nespravíte. Pokiaľ je ale dĺžka spánku len vo vašich rukách, naordinujte si minimálne 7 až 8 hodín, a to pravidelne! Bez spánku je pleť bledá, má nezdravú farbu a čo je najhoršie, ukazujú sa hlboké tmavé kruhy pod očami, na ktoré nepomôže ani kilo korektoru.

Odličovanie je samozrejmosť

Po celom dni sa na tvári usádzajú nečistoty a prach, ktoré zabraňujú pleti dýchať a môžu spôsobiť vyrážky. Preto je dôležité odlíčiť sa hneď, ako prídete domov, najneskôr však večer pred spaním. Ani nepomyslite na to, že sa odlíčite až ráno! Na to, aby pleť správne zregenerovala, musí byť dokonale čistá. Nájdite spôsob odlíčenia, ktorý vám najviac vyhovuje. Nezabudnite tiež tvár umyť studenou vodou, podporíte tak jej prekrvenie.

Žiadne vysmážanie a káva nie je voda

Stalo sa vám už, že sa vaša pleť zhoršila po tom, ako ste si dali nezdravé jedlo? Tak ako oči sú zrkadlom do duše, tak aj naša pleť je zrkadlom toho, čo si naložíme na tanier. Určite vylúčte vysmážané , presolené a príliš korenené jedlá. Stavte na stravu bohatú na omega-3 mastné kyseliny, množstvo ovocia a zeleniny, a veľmi dôležitú vlákninu. Krásna pleť si vyžaduje aj dostatok kolagénu.

Ten nájdete v tučných rybách, orechoch a semienkach, ale aj v niektorej tmavozelenej a červenej zelenine a ovocí. Alebo môžete siahnuť po vysokoúčinnom výživovom doplnku. V neposlednom rade dodržiavajte pitný režim. Najmä v zime sa stáva, že nepociťujeme smäd. Pozor na to! Káva nie je voda a pleť potrebuje dôkladnú hydratáciu.

Stop bolestivému vytláčaniu!

Trápia vás fľaky a neustupujúce vyrážky? Nečudujte sa, keď si ich pravidelne a hlavne neodborne vytláčate pred zrkadlom. Nie, naozaj sa to nemá, a áno, mali by ste radšej navštíviť kozmetičku. Domáce vytláčanie vedie len k ďalším podkožným zápalom, pretože sa nám do vzniknutých raniek ľahko dostane nečistota. Póry sú navyše stiahnuté a ich hrubým vytláčaním narobíte viac škody ako úžitku.

Vrásky nemusia prezradiť váš vek

Dostali ste sa do veku, keď máte vrásky na prvom mieste v zozname trápení? Už sa viac trápiť nemusíte. Stačí, ak telu doplníte kolagén, ktorý po 25-ke postupne strácame. Po 40-ke sa, bohužiaľ, netvorí už takmer vôbec. Kolagén dokáže vyžehliť drobné vrásky a ubrať pekných pár rôčkov. Vedeli ste, že tvorí až 70% všetkých bielkovín kože? Pleť sa ho doslova napije! Bude pružná, pevná a hydratovaná. Kolagén pomáha tiež v boji proti pigmentovým škvrnám a môžete spozorovať jeho priaznivý vplyv na zmiernenie celulitídy.

Zázraky neexistujú. Alebo?

Kolagén je naozaj malý kozmetický zázrak, prezývaný aj elixír mladosti. Je nášmu telu vlastný, pretože ide o základnú stavebnú bielkovinu. Má jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým budete mať krásnu pleť aj bez drahých prípravkov či invazívnych zákrokov. Treba si však vybrať ten správny. Inca Collagen je prémiový výživový doplnok s obsahom 100% čistého morského kolagénu. V jednej dávke doplníte telu až 3000 mg! Prášok stačí rozmiešať vo vode a vypiť.

Vďaka bio-aktivite sa ľahko vstrebáva a má rýchli nástup účinku. Nájdete ho v každej dobrej lekárni alebo na www.incacollagen.sk. Pri pravidelnom užívaní sa môžete tešiť z jeho omladzujúcich účinkov, zdravej a hladkej pleti, ktorá je prirodzene krásna a nepotrebuje kilá makeu-pu. Odporúčame!

NÁŠ TIP: Ušetrite až 8,30,-€ pri nákupe Inca Collagen
Získajte zľavu 5,-€ a dopravu zdarma pri nákupe Inca Collagen. Stačí kliknúť na www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001. V jednom balení nájdete Inca Collagenu nájdete až 90 000 miligramov vysoko kvalitného morského kolagénu, rozdelených do 30 denných dávok.