V roku 2008 uviedla talianska značka na trh svoje nenapodobiteľné džínsy typu Bottom Up, ktoré sú navrhnuté tak, aby vylepšili ženské tvary v rámci elegancie, ženskosti a zvádzania. Tento produkt znamenal začiatok nového, revolucionárskeho denimového konceptu podporujúceho modernú ženskosť v jej najoriginálnejšej maske. Vylepšený spôsob šitia a špeciálne zahnutie pretvorili objem v okolí bokov, definovali krivky a vytvorili štíhle, ale sexi krivky pre wow efekt.

Vymakaný denim

Východiskovým bodom, na ktorom značka vybudovala svoju víťaznú denimovú kolekciu typu mix-and-match, ktorá v priebehu rokov využívala technológiu kombinovanú so ženskosťou počas neúnavnej práce na vylepšovaní kvality a strihu, až do uvedenia džínsov Bottom Up Amazing Fit (2016), bol „dokonalý“ vývoj Bottom Up – produktu na vysokej technologickej úrovni, ktorý je vyrobený z inovatívneho bi-stretch materiálu, ktorý rozširuje potenciál denimu.

V súčasnosti sa denim tejto značky vyvíja ďalej, prechádza cestou ekologickej šetrnosti a udržateľnosti a kladie všetko svoje úsilie na DNA a dedičstvo značky, ktoré sú v denime najlepšie stelesnené.

Kapsulová kolekcia obsahuje trinásť dámskych džínsov a jedny dievčenské. Dámske štýly sú dostupné v rôznych typoch denimu a môžu sa spolu kombinovať: osem skinny štýlov, štyri slim štýly a jeden mom štýl. Strihy dostupné v kapsulovej kolekcii sú tie najikonickejšie: Divine, Ideal, Magnetic, Fabulous a New Mom. Farebnosť tiež perfektne vystihuje dušu kapsulovej kolekcie: od všadeprítomnej modrej – od strednej až po tmavú – až po chladný sivý denim. Štýly sú minimalistické, elegantné, často zdobené vintage detailmi, ktoré im pridávajú jedinečnú osobitosť.

Soňa Müllerová, Marianna Ďurianová a Emma Tekelyová sú známe módne maniačky.
Soňa Müllerová, Marianna Ďurianová a Emma Tekelyová sú známe módne maniačky.
Zdroj: KATARINA HARSANYOVA