Vykĺzlo jej to len omylom z úst? Modelka Shanina Shaik počas rozhovoru pre The Daily Telegraph prezradila, že tento rok neprebehne prestížna módna prehliadka Victoria’s Secret. Kráska dodala, že si je istá, že do budúcna sa značka k prehliadke vráti.

„Sila a pozitívne vnímanie značky Victoria's Secret sú jedinečné a naša módna prehliadka priniesla revolúciu v mixe módy a zábavy na celom svete,“ napísal Les Wexner, výkonný riaditeľ materskej spoločnosti Victoria's Secret, L Brands. Ich módnu šou zároveň nazýva „kľúčovým faktorom v budovaní značky.“ Prečo teda tento rok upustili od vychýrenej prehliadky, ktorá bola zakaždým pastvou pre oči? Kľúčoví manažéri z Victoria´s Secret zrejme nie sú ochotní uznať, že čísla ukazujú masívny pokles značky. Hrozí zánik anjelikovských šou?

Josephine Skriver walks the runway during the Victoria's Secret Fashion Show 2017
Josephine Skriver walks the runway during the Victoria's Secret Fashion Show 2017
Zdroj: Profimedia

Prvá prehliadka sa konala v roku 1995 v newyorskom hoteli Plaza. Už vtedy išlo o luxusný zážitok a modelky museli mať dokonalé postavy, dlhé nohy a pevné telo. Šou Victoria´s Secret nepatrí k obyčajným prehliadkam - trvá oveľa dlhšie a ide skutočne o veľkolepé predstavenie, ktorého súčasťou sú okrem príťažlivých modeliek v spodnej bielizni a originálnych kostýmoch aj spevácke svetové hviezdy. "Anjelikovia" značky Victoria´s Secret dostali svoje prvé krídla v roku 1998 a keďže zažili u divákov veľký úspech, stali sa súčasťou šou každý rok. Výroba krídel nie je žiadna sranda, podľa veľkosti trvá vraj 30 až 400 hodín.

Pozrite sa v našej galérii, ako to na móle vyzeralo po predošlé roky.

Anketa
Boli ste fanúšikom šou Victoria´s Secret?
  • 68%
  • 32%