Na výbere svadobných šiat skutočne záleží. Tento rok to opäť na plnej čiare vyhrala čipka, ktorá pôsobí žensky aj romanticky a  s istotou vás korunuje na hviezdu vlastnej svadby. Alebo chcete staviť na klasické princeznovské šaty s pevným korzetom? Tým síce dizajnéri túto sezónu vyhlásili ústup a stavili skôr na véčkové, lodičkové či okrúhle výstrihy, ale bohatá hodvábna sukňa je podmienkou. Ak sa vo svoj veľký deň chcete skôr inšpirovať filmami Veľký Gatsby či eleganciou starého Hollywoodu, rozhodnite sa pre nedbalú eleganciu a čisté línie, vďaka ktorým budete pred oltárom pôsobiť ako zasnená bohémka. A pre extravagantné duše platí, že ak chcú na svojej svadbe skutočne zažiariť, mali by siahnuť po odvážnych šatách alebo aspoň nápadných doplnkoch. Potom už len stačí povedať odvážne áno.

Inšpirujte sa desiatimi najkrajšími svadobnými róbami sezóny:

1. Oscar De La Renta

2. Pronovias

3. Wedding Boutique

Salón Diamond: Čipka a koráliky dodajú nádych  luxusu aj jednoducho strihaným šatám. K nim  stačí len jemný mejkap a budete dokonalá nevesta.
Salón Diamond: Čipka a koráliky dodajú nádych luxusu aj jednoducho strihaným šatám. K nim stačí len jemný mejkap a budete dokonalá nevesta.
Zdroj: Archív

4. Vera Wang

5. Salón Diamond

6. Dior

Dior: Asymetrický strih je tiež spôsob ako zaujať.
Dior: Asymetrický strih je tiež spôsob ako zaujať.
Zdroj: Profimedia.sk

7. Marchesa

8. Elie Saab

9. Armani

10. Giambattista Valli

Všetky róby nájdete v našej fotogalérii a viac o najkrajších šatách pre nevesty a o najnovších svadobných trendoch sa dočítate v špeciáli EMMA Svadba, ktorý je práve v predaji.

Šaty robia nevestu: Toto je 10 najkrajších rób sezóny