„Pleť pani Janky je po ošetreniach výrazne pružnejšia, pevnejšia, farebne zjednotená, s krásnym prirodzeným leskom. Vrásky sa nám podarilo viditeľne zredukovať, celkovo pôsobí mladším dojmom. Veľmi prirodzene, oddýchnuto a sviežo,“ komentuje MUDr. Adriana Tomeková svoju zverenkyňu, ktorej ušila starostlivosť na mieru. Spokojnosť neskrýva ani naša čitateľka.

Pleť pani Janky je po ošetreniach výrazne pružnejšia, pevnejšia, farebne zjednotená, s krásnym prirodzeným leskom.
Zdroj: Michal Šebeňa

Foto: Michal Šebeňa 

„Už ma pochválila kamarátka aj ďalšie blízke okolie. Aj ja vidím, že pleť je napnutejšia. Som rada, že som sa prihlásila, bola jednou z výherkýň a mohla som to vyskúšať. Pani doktorka aj personál kliniky boli úžasní, veľmi dobre som sa u nich cítila. Ukázalo sa, že nikdy nie je neskoro začať sa starať o seba, ani v mojom veku. Treba sa snažiť, aby človek vyzeral k svetu. Zdvihne to sebavedomie,“ povzbudzuje rovesníčky pani Janka.

Ošetrenia

  • 3D bunkový lifting – na omladenie, odstránenie žiliek, podporu produkcie nového kolagénu. Neinvazívny lifting založený na výraznej rekonštrukcii buniek v pokožke a na zlepšení kvality kolagénových a elastických vláken. Nevyžaduje rekonvalescenciu, ošetrenie tváre trvá tridsať minút. Je vhodný na omladenie tváre, krku, dekoltu aj rúk. Efekt vydrží približne dva roky.
  • TEOSYAL RHA 1 – aplikovaný do oblasti líc a brady. Produkt má výnimočnú schopnosť natiahnuť sa a prispôsobiť sa pohybom tváre. To je dôležité pri úsmeve a pri iných výrazoch, pri ktorých používate intenzívnu mimiku. 
  • TEOSYAL RHA 3 – do vrások medzi nosom a ústami a na podvihnutie ústnych kútikov. Výsledok aplikácie je veľmi prirodzený, môžete sa mračiť, usmievať, vyjadrovať svoje pocity. Pridané anestetikum lidokaín zabezpečuje takmer bezbolestné injektovanie. A to všetko s minimálnym opuchom a maximálne prirodzene!
  • Frakčný laser CO2 – odstránenie seboroických keratóz na ľavom líci. Laserový lúč počas zákroku odparí časť pokožky a prehrieva tkanivo hlboko pod povrchom, kde sa potom vytvorí nový pružný kolagén. Pokožka je hladšia, pružnejšia, farebne zjednotená a vrásky sú výrazne redukované.

Tomar vyčaril Marcele úsmev na tvári: Jej pleť omladla o niekoľko rokov!