Na vysokej nohe

Zabudnite na balerínky. Raz a navždy, pretože ich muži naozaj z duše nenávidia. Najmä tie široké a vyšmatlané, ktoré vyzerajú, že vám z nich každú chvíľu vypadnú prsty. Nič vám nespraví sexi nohy viac než poriadne vysoké ihly. Že v nich neviete chodiť? Zvoľte si modely na vyššej platforme s nižším sklonom, pretože aj tak rozhoduje výška opätku. V žiadnom prípade si však neobúvajte lodičky s remienkom okolo členka, tie vám opticky skrátia nohy. Ak chcete konkurovať Adriane Sklenaříkovej, stavte na vysoké platformové lodičky telovej farby. Budete vyzerať, akoby ste sa vznášali v oblakoch a vaše nohy naozaj skončia v nekonečne. Myslíte si, že už nie je nič horšie ako balerínky? Ale je, podpätky nižšie ako päť centimetrov. Keď muži vidia ženu v takýchto príšerných topánkach, nevedia, či sa k nim rúti krivkajúca dôchodkyňa alebo kačica. Model s nízkym podpätkom si obúvajte len v núdzovom stave a iba k nohaviciam, pretože v kombinácii so sukňou vám zdeformuje nielen nohy, ale celú postavu.

Plast je nechutný

Nemyslíme tým plastové hodinky ani náramky, ktoré sú toto leto veľmi trendy, ale neviditeľné priesvitné ramienka podprsenky. Naozaj si myslíte, že ich nikto nevidí? Omyl, všimnú si ich všetci a muži ich považujú doslova za antisexuálne. Najhoršie sú tie, ktoré sú hlboko zaryté do pokožky a už dávno nie sú transparentné, ale majú žltkastý nádych. Fuj, to je skutočne odporné! Ak si chcete obliecť korzetové šaty bez ramienok, prečo to nevyriešiť podprsenkou bez ramienok alebo korzetom?

V čom naozaj urobíte dojem, je kvalitná a pekná spodná bielizeň. Samozrejme, nikto od vás nečaká, že sa po ulici začnete promenádovať v podprsenke, aby si ju a aj vás niekto všimol. Stačí, ak sa ten malý kúsok látky, najlepšie s čipkou, bude jemne črtať vo výstrihu šiat alebo pod priesvitnou blúzkou. Takémuto detailu neodolá ani ten najnáročnejší chlap.

Lopata žene nesvedčí

Ak máte podobný názor, zamyslite sa nad svojou manikúrou. A ak namiesto pekných nechtov ešte stále nosíte do štvorca zabrúsené gélové lopaty, okamžite vymeňte manikérku. Každý muž si na žene po prsiach, očiach a zadku všimne aj ruky, a tak ho dostanete dokonalou manikúrou a pekne nalakovanými nechtami. Ale pozor, nemyslím tým nevkusné hrubé pazúry s trblietkami, kvietkami, pierkami, kryštálikmi a inými nezmyslami v cirkusantskom duchu. Muži tu ocenia radšej jednoduchosť.

Pravidlá sexi ženy: Zabudnite na balerínky a priesvitné ramienka

Foto: Shutterstock

Čipka záchranárka

Ak chcete staviť na istotu, zvoľte čipku, pretože tú muži milujú viac než čokoľvek iné. A nejde len o spodnú bielizeň, do varu ho dostane už čipkovaný top či šaty, v ktorých vyzeráte nielen sexi, ale aj žensky a luxusne. Ak stavíte na jednoduché čierne kokteilky s čipkovanými pančuchami, budú vám zobať z ruky. Mužskou slabosťou sú totiž pančuchy, či už sieťované, alebo so sexi švíkom. Ale, prosím, zapíšte si do pamäti veľkými písmenami, že silonové ponožky sú tá najnevkusnejšia vec, akú chlapovi môžete ukázať. A nie je nič horšie, ak si žena oblečie sukňu po kolená s rázporkom, spod ktorého jej trčia nylonové podkolienky. Taký pohľad by zabil vášeň aj u najväčšieho Casanovu. A že nemoderné „ťapky“, aké si kedysi do sandálov obúvali naše mamy, sa v tomto storočí už dávno nenosia, hádam ani netreba pripomínať. Iste, sú pohodlné a vďaka nim vás nešúchajú topánky, ale ak vám záleží na tom, ako vás vnímajú muži, na tohto zabijaka vkusu raz a navždy zabudnite.

Rande s kulmou

Ajvy všetky informácie, ktoré sa začínajú vetou – americkí vedci zistili – beriete s rezervou? Fajn, ale americkí vedci naozaj zistili, že až 65 percentám mužov sa páčia kučeravé a vlnité vlasy. Samozrejme, nikto od vás nechce, aby ste chodili s afrom na hlave alebo zo seba urobili klon susedkinho pudlíka. Lenže je nad slnko jasnejšie, že muži milujú dlhé, čisté a voňavé vlasy, ktoré sú upravené do sexi vĺn alebo hravých dievčenských lokničiek. A za vrchol nevkusu považujú napojené „háro“, pri ktorom vidieť trubičky spojov a pramene, ktoré sa na tie prirodzené nepodobajú ani omylom. Takýto look je dobrý možno do filmu Súboj titanov, kde ho nosila hlava medúzy, ale nie na očarenie muža.

Plienky sú len pre bábätká

Cenu za najodpudzujúcejší kúsok ženského šatníka by zaručene dostali turecké voľné nohavice s pudlom pri kolenách. V tej širokej hrôze, ktorá vyzerá, akoby ste ešte nosili plienky, ste si zmarili akékoľvek šance niekoho zbaliť. Ak si toto látkové monštrum oblečiete spolu s balerínkami, definitívne ste sa ocitli na čiernej listine každého chlapa. Takéto ženy muži jednoducho nechcú, oni totiž milujú cigaretové slim džínsy a prijateľné sú pre nich aj legínsy. Zvonovým a širokým rifliam však doteraz neprišli na chuť a ani sa to tak skoro nezmení. Jednoducho preto, že chcú obdivovať váš pekný guľatý zadok a pekné dlhé nohy.

Hra na sekretárku

Ak by sa rozdávali ceny za najsexi pracovný odev, určite by výhru zhrabli sekretárky a asistentky. Nič totiž muža nedráždi viac ako biela obtiahnutá košeľa, pripomínajúca tú jeho pánsku, na ktorej sú dva horné gombíky rozopnuté a tie zvyšné sú také napnuté, až to vyzerá, že každú chvíľu vystrelia. A že má z takejto blúzky trčať čipka spodnej bielizne, asi netreba pripomínať. Ku kancelárskemu looku patrí aj úzka sukňa s vysokým pásom a dĺžkou presne po kolená. Tie na obdiv nevystavujte, musí sa mu o nich len snívať. Mužovi totiž úplne postačí rázporok na zadnej časti sukne, cez ktorý bude pokukovať po vašich stehnách. A môžete si byť istá, že v takomto prestrojení od vás nebude chcieť iba kávu.

Tangáče si strčte!

Nikto, ale naozaj nikto nie je povinný pozerať sa na to, ako žene spod oblečenia vykúkajú tangáče hlboko zarezané do bokov.

Bohužiaľ, tento nevkusný zlozvyk sa na Slovensku udomácnil a akosi sa mu tu zapáčilo, pretože dievčatá a ženy stále strašia okolie miniatúrnym kúskom odevu, ktorý pozostáva z dvoch šnúrok a vykúka spod opasku nohavíc. Tu už sa ani nedá hovoriť o nevkuse, skôr je to drzosť, že niektoré ženy obťažujú okolie takýmto (často) zažltnutým modelom.