Viete, prečo panovníci voňajú inak ako bežní smrteľníci? Pretože väčšina z nich používa niche vône.Pri ich ručnej výrobe sa namiešavajú najčistejšie možné formy jednotlivých ingrediencií do originálnych vôní vysokej kvality. Výsledkom je vôňa taká individuálna a nezameniteľná, ako jej samotný nositeľ. Na Elnino.sk máte jedinečnú príležitosť zaobstarať si vybrané niche parfumy aj vy.

Väčšina mužov v kráľovskej rodine stavila na jeden a ten istý parfum. Princ William, jeho otec Charles aj princ Filip nedajú dopustiť na Penhaligon´s Blenheim.

Kráľovské niche vône Penhaligon´s Blenheim Bouquet a Bluebell.
Kráľovské niche vône Penhaligon´s Blenheim Bouquet a Bluebell.
Zdroj: elnino.sk

Z rovnakej rady si svoju charakteristickú vôňu vybrali aj ženské panovníčky. Už princezná Diana či Kráľovná Matka milovali parfum Penhaligon´s Bluebell. Tieto vône majú tradíciu od roku 1872, kedy ich na trh priviedol William Penhaligon a do konca Viktoriánskej éry sa mu podarilo stať sa parfumérom a holičom i na kráľovskom dvore. Niet divu, že flakóny nesúce jeho meno sú teda v Buckinghamskom paláci populárne dodnes.
Aj vojvodkyňa Kate Middleton má svoju obľúbenú vôňu, hoci nesiahla po niche parfume. Ale všetko, čo má ona, chcú mať ženy pomaly na celom svete. Tipujeme, že parfum Dior Dune pôjde odteraz na dračku.
Obľúbená vôňa vojvodkyne Kate: Christian Dior Dune.
Obľúbená vôňa vojvodkyne Kate: Christian Dior Dune.
Zdroj: elnino.sk

V našej fotogalérii nájdete aj obľúbené vône ďalších členov kráľovskej rodiny, Alžbety II. Či princa Harryho.