Slingback obuv sa stala bezpochyby jedným z najhorúcejších trendov sezóny. Podľahnite jej kúzlu a vybavte svoju skrinku na topánky štýlovými modelmi z jarnej kolekcie Deichmann! Vkĺznite do dizajnovej obuvi s otvorenou pätou a pozdvihnite svoj jarný outfit na novú úroveň.

Vneste do šatníka štýlovú divočinu! Prebuďte v sebe dravú šelmu a vykročte do ulíc v atraktívnych slingback lodičkách vo vzhľade leopardej srsti. Stavte na elegantné modely na podpätku, ktoré podčiarknu vašu ženskosť a dodajú vášmu outfitu šmrnc!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Deichmann

Nalaďte sa na farebnú vlnu a rozžiarte mestské ulice v slingback obuvi v pútavých sýtych odtieňoch. Príťažlivé tóny malinovej, koralovej či červenej si rozhodne zamilujete! Dáte prednosť pohodlným balerínam s otvorenou pätou alebo pôvabným elegantným lodičkám na podpätku? Vyfarbite sa!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Deichmann

Neviete sa už dočkať vysnívanej letnej plavby? Buďte štýlovou kapitánkou v dizajnovej slingback obuvi v námorníckom štýle z kolekcie Deichmann. Chopte sa kormidla a užívajte si morský vánok vejúci vám do plachiet! Tak ktoré budú vaše?

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Deichmann

Patríte i vy k tým šťastným vyvoleným, ktoré sa chystajú tento rok v lete povedať milovanej polovičke svoje úprimné „áno“? Staňte sa dokonalou nevestou a zažiarte v bielych lodičkách s otvorenou pätou na pohodlnom nízkom podpätku z kolekcie Deichmann. Nech je váš deň „D“ nezabudnuteľný!