Temná kráska Angelina Jolie ako vládkyňa zla práve vládne kinám. Ak vás zaujal jej ikonický zlovestný vzhľad, vyťažte z neho dokonalú halloweensku masku! Uľahčí vám to kozmetická značka, ktorá v spolupráci s filmovým štúdiom Disney uviedla na trh halloweensku kolekciu líčidiel. Umožní vám vytvorenie rovnakého mejkapu, aký mala Angelina Jolie ako kráľovná čiernej mágie.

 

Glamour vizáž

Kolekcia MAC zahŕňa matný rúž v trúfalo červenej farbe s názvom Russian Red, ultra ligotavý lesk na pery Clear Lipglass, temne purpurové očné tiene s názvom Scene, dymové očné tiene Print a hypnotický pohľad dotvorí zázračná špirála Extreme Dimension 3D Black Mascara či umelé mihalnice MAC 36 Lash. K legendárnej magickej vizáži patria zelené oči. Ak sú tie vaše inej farby, zelenú docielite použitím kontaktných šošoviek.  

Výzor dokonalej sexi kráľovnej zla podčiarkne patričný outfit. K večernej párty patrí jas a o ten správny ligot sa postarajú flitre. Glamour podobu trblietavých šiat doladia ihličky, či už klasické lodičky, alebo sandáliky na vražedných opätkoch.

Na premiéru filmu Vládkyňa zla 2 prišla Angelina Jolie patrične nahodená.
Na premiéru filmu Vládkyňa zla 2 prišla Angelina Jolie patrične nahodená.
Zdroj: Profimedia.sk