Jedna z najkrajších a najúspešnejších Sloveniek vo svetových súťažiach krásy, Silvia Chovancová-Lakatošová (46) priznáva, že už má všetko, ale ak zbadá kabelku, ktorá ju očarí, neváha do nej investovať.

Láska na prvý pohľad

Tak to bolo aj s posledným úlovkom: „Čiernu matnú kabelku od značky Dior som videla v Prahe vo výklade. Nebolo o čom, tú som musela mať. Manžel mi nezakazuje míňať na kabelky, ale sama som taká, že keď nemám na rozhadzovanie, nekúpim si. Navyše už mám všetko, nepotrebujem vôbec nič, ale toto bola taká láska na prvý pohľad,“ netají Silvia, ktorá si kabelky kupuje výlučne sama.

„Paľko si na to netrúfne, vie, že by sa mi nemusela páčiť a poslala by som ho, viete kam. My máme iné špecifické darčeky, pri ktorých si poviem – ako mu toto napadlo? Sú veľmi osobné a dokáže ma  vždy veľmi potešiť.“

 

Podedí ich dcéra

Záujem o kabelky už prejavuje aj Silviina dcérka. „Valentínka mi hovorí: Mami, aj ja chcem takú. Môžem sa s ňou aspoň hrať? Vysvetlila som jej, že teraz nie, až keď bude väčšia. Niekto si možno kúpi obraz, ja kabelku. Pre mňa má hodnotu, lebo viem, že ju posuniem ďalej. Ale aj keby som nemala dcéru, kúpim si ju,“ smeje sa.

Silvia však nie je márnivá a niektoré kabelky má aj desať až pätnásť rokov. „Kupujem si také, ktoré  vydržia a raz ich zdedí Valentínka. Ale mám aj obyčajné, napríklad plátennú od automobilovej značky, na ktorej sú ušká ušité z bezpečnostného pásu. Tú vláčim všade – na tréningy, do obchodu alebo keď som športovo oblečená. Čo sa týka spoločenských kabeliek, mám rada kabelku od Ivanky Trump, hodí sa v podstate ku všetkému, alebo malú od Diora.“

Najnovší prírastok od Diora jej učaroval vo výklade.
Najnovší prírastok od Diora jej učaroval vo výklade.
Zdroj: Tony Štefunko