Herec Chris O’Donnel je známy milovník lyžovačiek. Na svah sa vybral v sivých lyžiarskych nohaviciach a zelenej bunde, ktorú veľmi chválime. Ako správny lyžiar nezabudol ani na lyžiarske okuliare a prilbu.

CHRIS O’Donnel
CHRIS O’Donnel
Zdroj: Profimedia.cz

Toto Kim Kardashian myslí vážne? V chlpatej bunde si mohla akurát tak zaspievať Medveďku, daj labku, a nie lyžovať. K tomu ju neforemná bunda veľmi rozširovala a vyzerala, ako by bola pred pôrodom, a nie po. Radšej mala zvoliť farebnejší kúsok bez zbytočných „skvostov“.

KIM Kardashian
KIM Kardashian
Zdroj: Profimedia.cz

Speváčku Mariah Carey len ťažko uvidíte na lyžiach. Pod svahom sa však rada prezentuje rôznymi outfitmi. Červeno-čierna kombinácia nie je zlá, zaujímavá je aj kožušina na bunde. Keď k svojmu outfitu zladí aj manžela a vydá sa s deťmi na prechádzku, vyzerajú ako ideálna rodinka.

MARIAH Carey
MARIAH Carey
Zdroj: Profimedia.cz

Uma Thurman nikdy nepatrila k hviezdam, ktoré sa potrebujú všade vytŕčať. Preto na lyžovačku radšej zvolila veľmi moderné odtiene hnedej farby.

UMA THURMAN
UMA THURMAN
Zdroj: Profimedia.cz

Kto iný by zvolil ružovú farbu bundy ako známa dedička Paris Hilton ? V tomto prípade však ide o kombináciu, ktorá sa dokonale hodí k zimnej krajinke. Výborná je aj módna kožušina na bunde.

Paris Hilton
Paris Hilton
Zdroj: Profimedia.cz

Kate Middleton nie je len skvelá lyžiarka, ale dobre vie, ako vyzerať štýlovo aj na lyžiach. Kombinácia červenej a bielej patrí k jedným z najvhodnejších lyžiarskych outfitov, ktoré vyzerajú vkusne, no zároveň neprehliadnuteľne.

KATE MIDDLETON
KATE MIDDLETON
Zdroj: Profimedia.cz

Argentínska modelka Valeria Mazza dobre vie, že v retro bunde nič nepokazí. Práve naopak. Celý komplet je dokonalý. Moderné, štýlové, neprehliadnuteľné. Bravo!

Valeria Mazza
Valeria Mazza
Zdroj: Profimedia.cz

Čo na to stylista Maroš Kočišík?

„Na svoj lyžiarsky výcvik si živo spomínam, hoci privítal by som radšej zatmenie mysle, ak mám byť úprimný. Z pôvodne troch družstiev sa mi podarilo vytvoriť osobitnú štvrtú skupinu, ktorej jediným členom, vedúcim a lekárom v jednej osobe som bol, samozrejme, JA. Päť dní som poctivo šliapal somársku lúku a spúšťal sa po dĺžke asi 20 metrov s vedomím, že od tohto športu by som ťažšie zvládal azda už len piruety na ľade v náručí Oksany Baiulovej. Ak však patríte k dámam, ktorým to ide na lyžiach lepšie, zbystrite pozornosť, pretože si v krátkosti povieme, ako si na svahu i pod ním neurobiť vyslovene hanbu. Lyžiarska móda je v súčasnosti veľmi pestrá a ženská. Či zvolíte retro, minimalizmus, alebo návrat k prírode, závisí v prvom rade od vášho osobného vkusu. Teplé tóny hnedej farby neurazia a svedčia aj starším dámam. Cukríková ružová vytvorí na snehobielej scenérii zaujímavý kontrast, vyhnúť by sa jej však mali práve zrelšie ročníky. Syntetická kožušina zahreje a je nezanedbateľnou súčasťou zimných outfitov. Či ju u vás zastúpi aktuálne veľmi vychytená baranica v modernom dizajne, a prípadne aj rukávnik, je skôr otázkou vášho rozpočtu. Ideálnou voľbou sú určite jednofarebné prešívané komplety s leskom, hoci len jemným. Červená bude rafinovanou voľbou pútajúcou pozornosť, bordovými tónmi, naopak, svoj outfit zjemníte. Nezabúdajte na farebne zladený výber doplnkov, šál, čiapka a rukavice v béžovom vyhotovení k červenej a v maslovom k bordovej môžu byť tou správnou voľbou. Ochrana očí je na každom lyžiarskom svahu dôležitá, menšie s ľahkou konštrukciou vás ochránia pred slnečnými lúčmi, masívnejšie, anatomicky tvarované modely sú určené pre náročné zákazníčky. Luxusné biele overaly s kovovými aplikáciami v zlatej farbe sú ideálne pre dámy, ktoré si idú cvaknúť varené víno s Andreou Verešovou do Špindlerovho Mlyna. Sú však príliš náročné na čistotu a údržbu. Po prírodných materiáloch, akými sú kašmír, mohér alebo vlna, siahajte pri kúpe spodného oblečenia. Dámy, prajem pekný zjazd, čakám vás dolu pod svahom pri drevenej búdke s punčom v ruke.“