Simona Krainová (46)

Anjelsky model s čertovským sexepílom, tak asi znelo zadanie pre návrhára tohto overalu Michala Kováčika. Modelka chcela niečo špeciálne, a tak využil nielen trend priesvitnej látky, ale aj vysokých nohavičiek v štýle päťdesiatych rokov. Na ušitie mal vraj iba štyri dni a Simona kvôli odhalenému telu tvrdo cvičila. Bola spokojná, lebo veľkosť 36 jej vraj bola nakoniec voľná.

Simona Krainová
Simona Krainová
Zdroj: Profimedia

Jitka Schneiderová (46)

Nie náhodou je herečka za módnu ikonu. V tejto róbe predviedla všetky aktuálne trendy, lesk, rázporok, výstrih a predsa to nepôsobí prekombinovane. Model hodný filmovej divy je od prestížnej francúzskej návrhárky Elisabett Franchi, šperky zapožičala firma Bvlgari.

Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová
Zdroj: Profimedia

Beáta Rajská (56) a Zuzana Donutilová (59)

Vzhľadom na to, že obe majú po päťdesiatke, odhalili manželka Miroslava Donutila a módna návrhárka iba ramená. Vďaka štíhlym postavám si to stále môžu dovoliť, rovnako ako lesklé látky. Dokonca aj farby typické skôr pre princezné než zrelé dámy nepôsobia infantilne, ale obe omladili.

Beata Rajská, Zuzana Donutilová
Beata Rajská, Zuzana Donutilová
Zdroj: Profimedia

Denisa Dvořáková (28)

Česká topmodelka, jedna z múz Karla Lagerfelda, veľa miesta mužskej fantázii nenechala. Odvážny model síce zvládla, napriek tomu kvety nádhernej látky mohli siahať vyššie a zakrývať telové body v rozkroku.

Denisa Dvořáková
Denisa Dvořáková
Zdroj: Profimedia

 

Kateřina Mátlová (40)

Aj po minulé ročníky patrila speváčka medzi najodhalenejšie celebrity. Teraz sa však vydala inou cestou. Namiesto toho, aby dráždila mužskú fantáziu priesvitnou látkou, obliekla si polovicu saka. Je to však trochu samoúčelná originalita a najkrajšie sú na Katke topánky.

Kateřina Mátlová, Kate Matl
Kateřina Mátlová, Kate Matl
Zdroj: Profimedia

Iva Kubelková (41)

Jedna z košiara ex Jaromíra Jágra opakovane dostáva ponuky nafotiť akty. Odmieta ich, svoj bujný dekolt však ukazuje rada. Bohužiaľ, v tomto prípade snaha vystaviť majestátne prsia v pritesnom výstrihu zabíja eleganciu modelu.

Iva Kubelková
Iva Kubelková
Zdroj: Profimedia