Keď sa však vyberú len tak do mesta, bez úpravy od štylistov a vizážistov, výsledok je trochu iný.

Cameron Diaz (46)

Od svetových hviezd očakávame, že nás budú ohurovať na každom kroku. Ale herečka je dôkazom toho, že sa mýlime. Aj ona patrí k tým, ktoré na ulici zapadnú medzi tuctovú väčšinu.

Shakira (41)

V tomto outfite zapadne medzi sivý priemer a veru, pokojne by sa stratila v dave. Ale možno práve o to jej ide. Až príliš obyčajné.

MÓDNA POLÍCIA: Hviezdy na ulici by ste ani nespoznali. Jedna ako keby vyšla z kravína a ďalšie...
 

Julia Roberts (51)

Príjemný ležérny štýl, ktorý patrí do mesta. Na Juliu sa dobre pozerá vo filme, na červenom koberci aj na ulici. 

Demi Moore (56) 

Jednoducho skvelé, dokonalé. Pekná hra farieb aj štýlu, najrušivejší je len úsmev, ktorý pôsobí, ako by mala v ústach zle sadnúcu zubnú protézu.

 

Celine Dion (51)

Takto ma vyzerať umelkyňa. Nielen na pódiu, ale aj na ulici si môže dovoliť popustiť uzdu fantázie, byť viditeľná a neprehliadnuteľná. Céline sa svojho štýlu drží pri spoločenskom outfite aj dennom oblečení. Pôsobí mladistvo a energicky.

Madonna (60)

Vždy udávala trendy a veľkými krokmi prekračovala aj hranice módy. Tu však pôsobí ako sivá myška, i keď uznávame, že opäť stavila na oblečenie pre mladých, čo je super. Aj tie vrkoče majú štýl.

 

Paris Jackson (20)

Dcéra nebohého Michaela Jacksona si ide svoje. Vždy pôsobí, že má na sebe toho veľmi veľa, čo ešte viac zvýrazňujú farebné tetovania. Podstatné však je, že z nej vyžaruje uvoľnenosť a pohoda. Vlastne o tom móda aj je.

Jennifer Lopez (49)

Ťažké je spomenúť si, kedy bola táto ikona zle oblečená. Vie, čo jej pristane a aj ten najobyčajnejší outfit povýši na štýlový.