„Vzťah k móde mám normálny. Nie som človek, ktorý fanaticky sleduje všetky najnovšie trendy a priznám sa, že nakupovanie nemám rád. Mám však rád nekonvenčné veci, ktoré sú iné,“ prezradil nám Roman o svojom vzťahu k móde.

V jeho šatníku môžete nájsť rôzne tričká s uletenými obrázkami alebo veci v pastelových až neónových farbách. Ak by ste však v jeho skrini hľadali oblečenie drahých svetových značiek, hľadali by ste márne.

„Na luxusné značky si nepotrpím. Nestaviam si na tom imidž. Mám rád kvalitné veci, no nemusím sa pýšiť tričkom s veľkým nápisom Versace. Nakupujem oblečenie, ktoré si dovolí stredná vrstva.

MODERÁTOR SUPERSTAR si na luxusné značky nepotrpí. „Nestaviam svoj imidž na drahých značkách. Nakupujem v obchodoch veci, ktoré si môže dovoliť zväčša každý,“ povedal nám.
MODERÁTOR SUPERSTAR si na luxusné značky nepotrpí. „Nestaviam svoj imidž na drahých značkách. Nakupujem v obchodoch veci, ktoré si môže dovoliť zväčša každý,“ povedal nám.
Zdroj: Matej Jankovič/Plus JEDEN DEŇ

Nepotrebujem mať v šatníku vec, ktorá stojí trojmesačný plat priemerne zarábajúceho človeka. Zdá sa mi to extrémne drahá a zbytočná investícia,“ priznal.

Známy moderátor nám tiež prezradil, že najdrahší odev, ktorý vlastní, je sako ušité presne na mieru, ktoré ho stálo okolo 300 eur.

ROMAN ZBOŽŇUJE
uletené veci. Toto
tričko patrí medzi jeho
srdcové záležitosti.
„Kúpil som ho v Los
Angeles v jednom
obchode s filmovou
tematikou. Je na motív
filmu Vo štvorici
po opici a zdá sa mi
príjemne bláznivé,“
povedal nám.
Známy moderátor
nám tiež prezradil,
že rád nakupuje
v zahraničí veci,
ktoré by na Slovensku
pravdepodobne
nenašiel.
ROMAN ZBOŽŇUJE uletené veci. Toto tričko patrí medzi jeho srdcové záležitosti. „Kúpil som ho v Los Angeles v jednom obchode s filmovou tematikou. Je na motív filmu Vo štvorici po opici a zdá sa mi príjemne bláznivé,“ povedal nám. Známy moderátor nám tiež prezradil, že rád nakupuje v zahraničí veci, ktoré by na Slovensku pravdepodobne nenašiel.
Zdroj: Matej Jankovič/Plus JEDEN DEŇ

Foto: Matej Jankovič/Plus JEDEN DEŇ

Roman zbožňuje uletené veci. Toto tričko patrí medzi jeho srdcové záležitosti. „Kúpil som ho v Los Angeles v jednom obchode s filmovou tematikou. Je na motív filmu Vo štvorici po opici a zdá sa mi príjemne bláznivé,“ povedal nám. Známy moderátor nám tiež prezradil, že rád nakupuje v zahraničí veci, ktoré by na Slovensku pravdepodobne nenašiel.