Ani Victoria Beckham nie je dokonalá. Má malé a úzke oči. Že ste si to ešte nevšimli? Samozrejme, veď sa vie správne nalíčiť.

Malé oči

Úzke oči nikdy nerámuje tvrdou čiernou linkou, ale spolu s tieňmi ju rozmaže akoby dostratena. Nenosí tmavé tiene, vie, že ideálne sú svetlé odtiene a biela. Aj vy, ak máte rovnaký problém, na čiernu, tmovomodrú a tmavohnedú zabudnite. Ak hnedá, tak béžová, kávová, okrová a zemité farby. Pokojne si môže dovoliť lesklé tiene a trblietky. Použiť môžete aj umelé mihalnice.
Dobrá rada: Maskaru používajte vždy aj na dolné riasy a dôsledne ju nanášajte už od korienkov. Dobré je použiť aj klieštiky, aby sa pohľad „roztvoril“.

Úzke pery

Kristen Stewart či Gwyneth Paltrow majú príjmy nielen z herectva, ale aj z reklamy kozmetiky vrátane rúžov. Pritom ani jedna nemá dokonalé ústa. Prvá ich má malé, druhá úzke. Vedia však, ako z nich spraviť zmyselné pery. V prvom rade ich zvýraznia kontúrkou. Ideálne je, ak je ceruzka o odtieň svetlejšia než rúž. Ten nenosia veľmi tmavý ani krikľavočervený
Dobrá rada:  Ústa opticky zväčší lesk s vysokým obsahom perlete. Môžete použiť aj bielu ceruzku okolo úst, ktorú dobre rozmažete. Pery akoby vystúpili z tváre.

Široká tvár

Má ju aj Jennifer Lawrence a pritom fotí pre Dior. Treba však používať matné   tiene, rúže aj púdre. Zabudnite na sýtoružové líčka aj rúže. Lícenku nanášajte čo najšikmejšie pod lícne kosti smerom ku kútikom úst.
Dobrá rada: Snažte sa, aby obočie malo hranatý a ostrejší tvar.