V spojení s prírodou

V jeseni sa dostávajú k slovu nielen trendy, ale predovšetkým príjemné a hrejivé materiály. Pleteniny sú pre toto ročné obdobie doslova nutnosťou, rovnako ako dlhé šaty a sukne. Zahrejú, skryjú nedostatky postavy a zároveň vyzdvihnú váš cit pre eleganciu.

Veselá Francúzka

Kombinácia nesmrteľného denimu a výrazných farieb je zárukou úspechu. Kde sú tie časy, keď sa džínsovina považovala za pracovný odev? Dnes stačí zvoliť rafinované doplnky a montérkové nohavice sa razom premenia na dokonalý look z ulíc Paríža. Čo poviete?

Kombinácia nesmrteľného denimu a výrazných farieb
je zárukou úspechu.
Kombinácia nesmrteľného denimu a výrazných farieb je zárukou úspechu.
Zdroj: Ján Zemiar

Zrodená zo zeme

Aj zemité odtiene vedia pôsobiť oku lahodiaco a rozhodne nie nudne. Outfit v tónoch matky zeme však treba ozvláštniť zaujímavým strihom, doplnkom alebo odevom, ktorý je kombináciou oboch.

Naša rada: Odrazy slnečných lúčov na korálikovej sukni vás rozžiaria väčšmi ako kvalitný flitrový mejkap.

Outfit v zemitých tónoch treba
ozvláštniť zaujímavým strihom.
Outfit v zemitých tónoch treba ozvláštniť zaujímavým strihom.
Zdroj: Ján Zemiar

Šik baretka

Niekedy stačí málo, aby ste z oblečenia na bežný deň vykúzlili niečo dokonalé. Dôkazom toho je aj biela mašľa na čiernej baretke. Ak máte pekný tvar hlavy a pristanú vám čiapky, určite ich nenechajte ležať na dne svojej skrine. Jednoduchým doplnkom sa razom stanete v našich uliciach neprehliadnuteľnou.

Niekedy stačí málo,
aby ste z oblečenia
na bežný deň vykúzlili
niečo dokonalé.
Niekedy stačí málo, aby ste z oblečenia na bežný deň vykúzlili niečo dokonalé.
Zdroj: Ján Zemiar

Anglická jeseň

Hnedé sako s nášivkami na lakťoch vám v jesennom šatníku nesmie chýbať. Priam ako vystrihnuté z anglických detektívnych románov sekne nielen mužom, ale aj ženám. Ako ho nosiť? Skombinujte britskú klasiku s farbičkami a trendový look je na svete.

Hnedé sako s nášivkami na lakťoch
vám v jesennom šatníku nesmie chýbať.
Hnedé sako s nášivkami na lakťoch vám v jesennom šatníku nesmie chýbať.
Zdroj: Ján Zemiar

Tajomná sama osebe

Cviklová červená je hitom tejto sezóny. Pozerá na nás zo všetkých výkladov. Ak neviete, či jej podľahnúť, alebo ju radšej nechať tak, my kričíme jednohlasne: Podľahnite! Tajomnosť a grácia, ktorými srší, dajú vyniknúť vášmu nedobytnému ženskému ja.

Cviklová červená je hitom tejto sezóny.
Cviklová červená je hitom tejto sezóny.
Zdroj: Ján Zemiar

Foto: Ján Zemiar