Baran

Farba: červená a biela
Vaša energia je nevyčerpateľná, o to viac, ak si na seba nahodíte červený outfit. Biela, naopak, upokojuje, takže ak chcete na okolie pôsobiť jemnejšie, dosiahnete to práve touto farbou. V obliekaní preferujte ženskosť, zamaskujete tak svoju tvrdohlavosť, ktorú vám takto ľahšie odpustia.

Býk

Farba:tyrkysová, ružová
Vládcom Býkov je Venuša, zakladáte si na estetike a krásnych veciach. Keďže ste dosť konzervatívna, takto vyzerá aj váš šatník. Žiadne módne výstrelky, len aby bolo oblečenie kvalitné. Vystačíte si s jednoduchým outfitom, tón v tóne, čisté línie – to je to, čím upútate.

Blíženci

Farba: strieborná, žltá
Najlepšie vyzeráte v outfite s mužskými prvkami. Traky, nohavice, košeľa – vyskúšajte nahodiť sa do tohto štýlu, uvidíte, že sa za vami budú otáčať všetci, ktorí trochu rozumejú móde.

Rak

Farba: tmavomodrá, tyrkysová
Nežnosť a citlivosť povahy prenášate aj do svojho oblečenia. Milujete všetko, čo je ženské – volány, sukne, kvety, ale aj jemné čisté línie vo vzoroch. Vaším trendom na rok 2014 bude kontrast medzi ženskosťou a mužskou módou. Takže nohavice a blúzka s mašľou alebo sukňa s blúzkou a kravatou.

Lev

Farba: žltá, oranžová
Ste slniečko, ktoré rado žiari na oblohe – aj v spoločnosti. Máte rada luxus a to sa prejavuje aj vo vašom obliekaní. Aj keď pohŕdate všetkým, čo je lacné a fádne, stavte v ďalšej módnej sezóne na kontrast. Drahý kúsok skombinujte s lacnou vecou zo second handu.

Panna

Farba: tmavomodrá, strieborná
Detailistky sa nezaprú. Milujete pocit čistoty, poriadok je pre vás typický a to sa prejavuje aj v móde, ktorá sa stala vašou záľubou. Čokoľvek si na seba dáte, vždy vyzeráte perfektne. Aj ten najpodivnejší outfit dokážete dotvoriť tak, že detaily tvoria úžasný celok. Váš šatník je prevoňaný kvalitnou značkou parfumu.

Váhy

Farba: svetlomodrá, ružová
Ženy narodené v znamení Váh milujú krásne veci a rady sa nimi obklopujú. Platí to aj vo veciach módy. Určite musíte mať vždy tie najnovšie výkriky módy, nech by to bolo čokoľvek. Pozor však, nie všetko vám pristane! Stavte na pastelové odtiene, jednoduché outfity s výraznejšími doplnkami. Stačia veľké náušnice či čelenka do vlasov.

Škorpión

Farba: čierna, hnedá
Úplne stačí žiara vašich očí a vášeň, ktorá z nich doslova svieti. Preto sa pokojne môžete obliecť do farieb svojho znamenia. Len v tmavých odtieňoch sa cítite spokojne. Sú to farby, ktoré by ste si mali vo vašom šatníku ponechať aj tento rok. Čierna je základ a k tomu už len kvalitné doplnky. Bižutéria nie je nič pre vás.

Strelec

Farba: tmavomodrá, purpurová
Romantická aj temperamentná, taká je žena narodená v znamení Strelca. Aby ste netrafili v obliekaní vedľa, stavte najmä na sýte tmavšie farby. Nohavice sú vaším obľúbeným kúskom v šatníku, no neváhajte ich občas vymeniť za sukňu. Uvidíte tú zmenu v správaní vášho okolia!

Kozorožec

Farby: hnedá, čierna
Lipnete na tradíciách, prísnym okom pozorujete okolie. Pôsobíte dosť nemilosrdne, no vaše srdiečko je plné lásky. Takto sa aj obliekate – pod tmavými šatami žiarivá spodná bielizeň. Tento rok však skúste farby prehodiť aj z vonkajšej strany – nápadná šatka alebo opasok na čiernom podklade. Tlieskame!

Vodnár

Farba: modrá, fialová
Móda pre vás nič neznamená. Obliekate sa tak, ako sa práve cítite. Je úplne jedno, či je to lacné, alebo drahé. Nakupujete intuitívne, hlavne aby ste mali v oblečení pocit slobody. Stavte na široké tuniky, svetre, sukne… Nezávislý štýl z vás robí ženu, ktorú si musí každý všimnúť.

Ryby

Farba: zelená
Žensky neodolateľná, sexi. Stavte na osvedčené ženské zbrane – obtiahnuté šaty, hlboké dekolty. Pozor však, menej je viac, takže odhaľujte len toľko, aby ste boli stále tou femme fatale z hlbín. Tyrkysová, zelená, modrozelená – to sú farby, ktoré by mali prevládať vo vašom šatníku.