Parfumy s feromónmi sľubujú nielen príťažlivú a dlhotrvajúcu vôňu, ale aj bonus. Stopercentne vraj pritiahnu pozornosť opačného pohlavia a zvyšujú sebavedomie. Pôsobia aj uvoľňujúco, odbúravajú zábrany a stimulujú centrum sexuálnej rozkoše, vďaka čomu zlepšujú sexuálny zážitok.

Diskrétny nákup
 

Feromónové vône sú dámske aj pánske. Mužom sľubujú, že stačí pár kvapiek a dotyčný uloví akúkoľvek ženu, na ktorú len pomyslí. 
Na predaj sú parfumy obohatené o receptúry tradičnej čínskej medicíny alebo koncentrované feromónové esencie, ktoré sa môžu pridávať do vlastného obľúbeného parfumu. Ten dodá vôňu a feromóny afrodiziakálne účinky. Sú vraj také silné, že dokážu meniť správanie ľudí. Takéto vychytávky však v parfumérii nedostanete, najčastejšie ich majú v ponuke sexshopy alebo internet, kde ich ponúkajú ako diskrétny tovar.

Pre nesmelých

Feromónové vône sa dajú kúpiť aj za babku, okolo desať eur. Vypovedá to o ich kvalite? Asi áno, lebo sexuológovia sa nad nimi usmievajú. Rozhodne to medzi ľuďmi nefunguje tak ako medzi motýľmi, že stačí zaboriť nos do partnerovej navoňanej hrude a samička pred ním hneď roztúžene roztvorí náruč. Môže však fungovať to, že voňavka zvýši sebavedomie. A sebavedomý človek je automaticky atraktívnejší. Pre nesmelých jedincov teda môže byť parfum s feromónmi aj podľa lekárov. Majú však aj ďalšiu radu.

Spomienky na milencov

Eroticky môže pôsobiť akýkoľvek parfum, ak vášmu milencovi zavonia. Vôňa je veľký erotický stimul. No ak chcete staviť na istotu, skúste pátrať v minulosti a spomeňte si na vôňu, s ktorou sa vám spája nejaký silný erotický zážitok. Na prvú vášnivú lásku, na erotický úlet na dovolenke, na čas, keď ste boli doslova poblúznení láskou. Človek má totiž veľmi silnú čuchovú pamäť. Stačí slabý závan známej vône a vráti ho do minulosti. Takže ak muž či žena zacítia parfum, ktorý sa im spája s erotickým zážitkom, okamžite sa dostaví silné vzrušenie. Tento fígeľ sa dá využiť napríklad v prípade, keď jeden z dvojice stráca záujem o sex. Samozrejme, treba vedieť, aký parfum jeho bývalá láska používala. Ak teda momentálne máte partnera, z ktorého sa vám krúti hlava, nezabudnite sa ho opýtať, čím vonia. Raz sa vám to môže hodiť…
 


Ocot nepatrí len do kuchyne! Pozrite si niekoľko receptov, ako vám môže vylepšiť nielen pleť, ale aj vlasy

Otec Nasti Kuzminovej si servítku pred ústa nedal: Pre TOTO moja dcéra nezískala dve medaily

Roboti sa už tlačia aj do POSTELÍ! Majú vždy chuť na sex, splnia každé želanie a vedia dosiahnuť orgazmus

Pretty woman už nechce byť sexi! Čo sa to v päťdesiatke deje s Juliou Robertsovou?