Mária Zelinová (29)

Obe bundy, ktoré má moderátorka a modelka na sebe, sú netradičné nielen farbou, ale aj strihom. Tieto kúsky nepatria k veciam, ktoré vynosíte aj tri sezóny. Na druhej stane – nie vždy sa musíte uspokojiť s overenou klasikou. Tak skúste do seba investovať.

FOTO: Neskutočne sexi Zora Czoborová, Maja Zelinová ako cukrík a nudná Dominika Richterová
 

Dominika Richterová (27)

Krásna herečka sa síce neuspokojila s klasickou čiernou koženou bundou, ale jej celkový outfit pôsobí príliš fádne, bez nápadu. Jednoducho nuda.

Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová (32)

Strih búnd, ktorý si vybrali dvojičky, sa veľmi hodí k dlhým sukniam. Ak ste štíhla a dáte si úzke rifle a lodičky, budete tiež neodolateľne sexi.

 

Ema Pospíšilová Tekelyová (39)

Šéfredaktorka a dcéra známej moderátorky Emmy Tekelyovej vie kombinovať. Hnedú bundu dokážete zladiť asi s každou farbou a môžete ju nosiť s teniskami aj lodičkami.

Lucia Slaninková (27)

Prvá vicemiss z roku 2013 skombinovala všetko so všetkým a konečný výsledok je síce trošku rozpačitý, ale aj tak sa na ňu dobre pozerá. Ak si vyberiete bielu bundu na túto sezónu, určite sa nahoďte do farieb.

 

Soňa Müllerová (57) 

Ani pri výbere koženej bundy sa nemusíte báť farieb. Moderátorka je dôkazom toho, že aj v zrelom veku si môže dovoliť zaujímavé kúsky. Soni v šatníku nechýba ani overená čierna klasika. Obe bundy majú šmrnc a mladistvý strih.

Zora Czoborová (52)

Aj toto je príklad, ako byť sexi aj po päťdesiatke. Prvá zásada je starať sa o seba a druhá mať vkus. Zora spĺňa obe kritériá. Krátka bunda so sexi topom je výborná kombinácia.