So zatajeným dychom sledujete všetky módne trendy, avšak v realite dávate prednosť nadčasovým a elegantným modelom? Stavte na mladistvý štýl Britiek a vdýchnite svojmu jesennému outfitu sviežosť!

Zainvestujte do originálnych a kvalitných kúskov, ktoré nevyradíte zo šatníka už po jednej sezóne. Odviažte sa a vdýchnite svojmu britskému looku novú tvár! Aj elegantná móda môže byť predsa trendová! Dajte zelenú zaujímavým strihom, atypickým materiálom, dizajnovým detailom a nevšedným kombináciám.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Deichmann

Nepodceňte silu módnych doplnkov a obuvi. Doplňte svoj mestský outfit jedinečnou obuvou a kabelkou z novej kolekcie Deichmann a staňte sa skutočnou dámou v ikonickom britskom štýle! Voľbou číslo jeden sú bezpochyby poltopánky! Odložte nudné fádne modely naspäť do skrine a vkĺznite do atraktívnej a pútavej obuvi. Dáte prednosť šnurovacím poltopánkam na vysokej podošve v lakovanom vzhľade, v imitácii zvieracej kože či modelom zdobeným kovovými nitmi a prackami? Hitom sú aj ženské poltopánky a lodičky na podpätku v tzv. college štýle.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Deichmann

Bez čoho sa žiadna Angličanka na jeseň rozhodne nezaobíde? Rozhodne bez Chelsea obuvi! Pokiaľ vám začína byť v jesenných poltopánkach už trochu chladno, no do čižiem sa vám ešte zatiaľ nechce, je táto obuv ideálnou voľbou. Kráčajte s najnovšími trendmi v Chelsea obuvi z kolekcie Deichmann! Či už si vyberiete model v príťažlivých jesenných farbách, Chelsea obuv v rockovom štýle alebo v imitácii krokodílej či hadej kože, určite nespravíte krok vedľa. Patríte k milovníčkam kvalitných a luxusných módnych kúskov? V tom prípade vám kožená Chelsea obuv z radu 5th Avenue nesmie chýbať!

Ukážte okoliu svoj vycibrený vkus v štýlovej obuvi Deichmann a buďte inšpiráciou pre kohokoľvek, koho stretnete!

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Deichmann