Gigi Hadid (23)

Aj jednoduchý študentský outfit, môže zaujať potlačou. Pre dievčatá alebo ženy, ktoré majú rady jednoduchosť, je to celkom dobrá cesta, ako nebyť stále sivou myškou.

Aj vám bije srdce pre módu? Celebrity svoju lásku dávajú najavo TAKTO
 

Paris Hilton (38)

Srdiečka patria aj na červený koberec k spoločenským outfitom. Paris si tieto pôvabné šaty obliekla na odovzdávanie cien iHeart Radio Music Awards a pôsobila jemne a žensky. Aj vám by sa niečo podobné mohlo hodiť do jarného šatníka.

Karolína Chomisteková (24)

Ani tie najprestížnejšie udalosti roka sa nezaobídu bez symbolu lásky. Riaditeľka súťaže Miss si srdiečkovú ružovú róbu obliekla na tohtoročný Ples v opere. Pôsobila veľmi romanticky.

 

Kylie Minogue (50)

Srdcia patria aj k rockovým outfitom. Keď sa inšpirujete speváčkou a nájdete v obchodoch podobné kúsky, ako má na sebe Kylie, každý chlap sa za vami zaručene otočí. Naozaj sexi päťdesiatnička.

Lucie Bílá (52)

Srdiečko ozvláštni aj jednoduché biele tričko. Pri speváčke sme väčšinou zvyknutí na elegantnejšie outfity, ale tento ležérny štýl pristane každej. Lucke „odpúšťame“ farebnú fádnosť.

 

Pixie Lott (28)

Speváčka má kopu oblečenia so srdiečkami. Celkovo jej štýl obliekania je veľmi veselý a ak sa rozhodne pre nezáživnú farbu, zaujme aspoň strihom.

Kristína Kormúthová (34)

Moderátorka je módna maniačka – vždy dokonale nahodená a zladená od hlavy po päty. Dáva si záležať na detailoch a tak vyzerajú aj všetky jej kolekcie tenisiek a šľapiek, ktoré navrhuje. Zbožňuje aj srdiečka, ktoré nosí v zime i v lete.