Väčšina by si mohla myslieť, že finalistka tohoročnej súťaže krásy v kúpeľni trávi hodiny, ale opak je pravda. „Závisí to od stavu mojej pleti, vlasov, nálady alebo či sa mi chce, alebo nechce. Viem byť hotová aj za desať minút a niekedy to trvá aj pol hodiny.“ 

Komplikované kučery

Ak sa ide venovať vlasom, to už vraj nie je rýchlovka. „Moje vlasy sú prirodzene kučeravé, preto sú aj suchšie. Musím byť precíznejšia, ak chcem, aby vyzerali zdravo. Používam obyčajný šampón pre suché vlasy, pokračujem maskou na vlasy, ktorú nechám pôsobiť dvadsať minút a ako predposledný krok aplikujem na vlasy výživné olejčeky, ktoré ich zároveň chránia pred tepelnými úpravami. Posledný krok je už len vysušenie.“ 

Má rada kvalitné výrobky.
Má rada kvalitné výrobky.
Zdroj: archív T.T.

Domáci beauty salón

Terezina pleť vyzerá dokonale, ale nie vždy to tak bolo. V období dospievania vraj mala silné cystické akné. „Pleť mi dal dokopy kožný lekár. Po liečbe som mala krásnu pleť, ale časom sa začali opäť objavovať drobné vyrážky. Vtedy som našla produkty od Marina Miracle a pleť mi dali opäť dokopy,“ priznáva. Čo sa týka starostlivosti o pokožku, je vraj veľký pedant. „Každý deň začínam aj končím dôkladným vyčistením, následne aplikujem oleje od Marina Miracle a po vstrebaní použijem termálnu vodu. Raz týždenne používam ich pílingovú masku. Pleť dokonale vyčistí, zbaví odumretých kožných buniek.

Pokožka po tejto maske ožije a ja mám pocit, akoby som bola v beauty salóne. Asi je to tým, že produkty sú v organickej kvalite, stopercentne prírodné a s obsahom probiotických kultúr. Moju pleť vyliečili úplne prirodzene, bez syntetických či toxických látok,“ hovorí nadšene.

Tieto krémy jej zachránili pleť.
Tieto krémy jej zachránili pleť.
Zdroj: Archív T. T.

Natrieskaná taštička

Tereza tvrdí, že ako každá žena si rada dopraje kúpeľ v horúcej vode, kde perfektne zrelaxuje, ale z časových dôvodov preferuje sprchu. „Po celom dni sa vždy teším, ako si ľahnem do postele, a v tomto prípade sa mi sprcha zdá efektívnejšia a rýchlejšia na ukončenie dňa. Čo sa týka produktov, používam klasický sprchovací gél a potom telové mlieko,“ priznáva.

Základná výbava v kabelke.
Základná výbava v kabelke.
Zdroj: archív T.T.

Líčidiel si dopraje oveľa viac. „Medzi moje ‚must have‘ patrí korektor, ceruzka a gél na obočie, balzam na pery a lícenka. Samozrejme, v kozmetickej taške mám toho oveľa viac. Napríklad očné tiene, rôzne púdre, bronzery, maskary, rúže, očné linky... Pri menovaní produktov, by sme tu mohli byť do večera, keďže sa zaujímam o líčenie,“ uzatvára.