K letu však neodmysliteľne patria aj kvetované vzory, môžu ich nosiť dámy všetkých vekových kategórií.

Anna Amenová (33)

Na nedávnej módnej prehliadke v centre Bratislavy bývalá misska predviedla krásnu letnú róbu. V ľahkých šatách pôsobila ako víla.

Agáta Hanychová, Lucia Habancová či Gabika Dzuríková takto vnímajú letnú módu. Čo vy na to?
 

Mária Kráľovičová (91)

Príkladom toho, že vek je len číslo, je pani Marína. Decentný outfit jej veľmi pristane a nepohrdne ani výraznými vzormi. Herečka totiž vie, ako ich nosiť.

Karolína Mališová (21)

Krásne, čisté, jednoducho dokonalé. Na Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch sa česká misska predviedla v outfite z dielne Beaty Rajskej. Vyzerala úžasne.

 

Gabriela Dzuríková (45)

Takouto letnou klasikou nič nepokazíte. Šaty sú vhodné na párty, do práce aj na rande. A podľa herečkinho vzoru si k nim môžete obuť aj pohodlné tenisky, ale hodia sa aj žabky či sandáliky.

Agáta Hanychová Prachařová (33)

Aj kontroverzná Agáta sa nahodila do pestrých šiat a pekne k nim zladila aj kabelku. Odhalila nohy, dekolt a spokojne vyrazila do Karlových Varov.

 

Barbora Hrubanová (29)

Blondínka, žiaľ, ukázala viac, ako sa na dámu patrí, ale odhalený rozkrok určite na niekoho urobil dojem. My sme sa zamerali na šaty, topánky aj kabelku a tie dopadli v našom hodnotení na jednotku.

Lucia Forman Habancová (35)

Aj moderátorka si vybrala letné šaty s kvetmi. Príjemný strih aj látka, no vzor pôsobí zbytočne ponuro. Pristali by jej veselšie farby.