1. NA FESTIVALOVEJ VLNE
Ku tradičnému letu neodmysliteľne patria aj predĺžené víkendy na hudobných, filmových, tanečných… jednoducho akýchkoľvek festivaloch. Tento rok sme si ich neužili, ale tú atmosféru jednoducho milujeme. Za festivalového topánkového víťaza volíme univerzálne šnurovačky kombinovateľné ako so športovými šortkami, tak aj s ľahkými boho šatami. Pri správnom vrstvení oblečenia sa napríklad s týmto ružovým Jenny Fairy modelom dokonale vyhráte aj počas jesene.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

2. PIESOK (AKO) MEDZI PRSTAMI
Jeseň patrí v móde aj palete béžových odtieňov. S týmito Jenny Fairy teniskami s trendovo rozšírenou podrážkou sa budete cítiť tak pohodlne, akoby ste chodili po jemnej piesočnatej pláži. Nezabudnite ich povrch z ekologickej kože ošetriť ochranným sprejom, aby vám vydržali čo najdlhšie.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

3. KOVBOJKA PRE NÁROČNÝCH
Univerzálny a nadčasový kožený kúsok v nádhernej ťavej farbe, ktorý vás unesie do prostredia veľkej letnej párty v country štýle. To sú členkové čižmy Gino Rossi, ktoré nikdy nestratia svoj štýl. Detailné prepracovanie a kvalitná brúsená koža minimalisticky pozdvihnú každý váš outfit. Oblečte si k nim kvetované šaty, v chladnejšom počasí doplňte koženou bundou a pocit letnej romantiky sa vráti.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

4. VIETOR VO VLASOCH
Z týchto členkových DeeZee čižmičiek z ekologickej kože s divokými prackami máme chuť okamžite sa zbaliť na nespútaný roadtrip naprieč krajinou! Výrezy nad členkom vám dovolia poriadne sa vyhrať – oblečte si vzorované či sieťované pančuchy alebo vysoké metalické ponožky a o stredobod outfitu máte postarané.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

Modely jesenných kolekcií nájdete už teraz v predajniach a na e-shope CCC. Na svoje si príde každý. Čaká vás dobre známa značka Lasocki pre celú rodinu, elegantne minimalistické novinky od Gino Rossi, nekompromisne trendové modely Jenny Fairy či DeeZee s príchuťou glamour, ale aj športový duch tenisiek Sprandi.