Baran

Spomaľte a nájdite si čas na upokojujúce, známe činnosti. Pauza je pre vás osviežujúca a v skutočnosti vás môže priviesť k silnejšej pozícii. Zvážte, či sú vaše súčasné projekty a presvedčenia prospešné a reprezentujú vás. V týchto dňoch znovu získavate motiváciu a elán.

Motto týždňa: „Možno kráčam pomaly, ale nikdy nie späť.“

Býk

Hľadáte viac intenzity vo svojom živote. Nie ste spokojní s tým, že žijete bez toho, aby ste rástli. Čo sa deje v zákulisí, nadobúda pre vás väčší význam. Ak sa potrebujete zbaviť zlozvyku či niečoho, z čoho ste vyrástli, je čas na zmenu. Dozviete sa o svojich pripútanostiach aj o tom, čo vás motivuje.

Motto týždňa: „Nech je tvojím bojovníkom proti stresu cvičenie, nie jedlo.“

Blíženci

Pokračujete v hľadaní väčšieho pohodlia a predvídateľnosti. Ocitnete sa v skvelej pozícii na riešenie problémov s prácou, so zdravím, s rutinou a každodennými záležitosťami. Nastal čas na úpravy a kroky zlepšenia vašej situácie. Nič nerobte za iných ani sa na nich nespoliehajte. Nedajte sa rozptyľovať.

Motto týždňa: „Vzdať sa je horšie, než byť posledným.“

Rak

Ak budete postupovať nezávisle, stretnete sa s určitým odporom zo strany ostatných. Rozhodne sa nedajte zmiasť cudzími názormi a prevezmite vedenie. Nerozhodnosť a obavy krížia aj najlepšie plány, o to viac trvajte na svojom. Zoštíhlite svoje povinnosti a venujte sa tým najdôležitejším.

Motto týždňa: „Niektorí ľudia vchádzajú do našich životov, aby nás naučili nebyť ako oni.“