Vodnár

Náraz na prekážky je znak toho, že nerobíte správne rozhodnutia alebo že sú založené na nesprávnych dôvodoch. Namiesto presviedčania o opodstatnenosti vašich nápadov si dajte pauzu. Premýšľajte, ako najlepšie využiť svoj talent a schopnosti. Vaše nápady musia byť iným zrozumiteľné a zatiaľ nie sú.

Motto týždňa: „Nedrž jazyk za zubami, ak sa ti niečo nepáči.“

Ryby

Váš každodenný život sa zlepší vďaka výhodám, ktoré doslova spadnú z neba. Vaše úsilie bude zaujímavo odmenené. Pomaly a isto získate potrebnú rovnováhu. Okrem toho vás milo prekvapia ľudia správaním a citmi k vám. Určite sa vyhnite bezdôvodným hádkam, prekazili by pekné obdobie.

Motto týždňa: „Nenáhli sa. Sú roky, ktoré kladú otázky, a roky, ktoré dávajú odpovede. Život má svoj čas.“

Baran

Mierte vysoko a ďaleko, podnikajte, rozhodujte. Vaša prirodzená autorita má viesť. Hoci sa ukážu nesúladné energie a záväzky, ktoré ste nevideli prichádzať, neriadia vaše záležitosti. Pomôžte tým, ktorí sa boja riskovať. Z dlhodobého hľadiska vám to prinesie finančné výhody.

Motto týždňa: „V živote nie je dôležité, ako dlho čakáš, ale na koho.“

Býk

Veci sa zlepšujú denne. Príležitosti vám vnesú do života viac pohodlia a stability, sú v súlade s vašimi ambíciami. To, čo ste podnikli, porastie. Problém, ktorý sa tiež ukáže, riešte ihneď, neotáčajte sa mu chrbtom. Práve spojením vrodeného potenciálu s charizmou rýchlejšie dosiahnete ciele.

Motto týždňa: „Nik na svete nie je zbytočný. I najväčší hlupák slúži ako zlý príklad.“