Vodnár

Zamerajte sa na to najdôležitejšie. Vyskúšajte čosi nové a venujte viac pozornosti svojim kolegom či partnerom. Vďaka dobrým vzťahom neutralizujete mnohé problémy, ktoré by výrazne brzdili váš pokrok. Ak vidíte dobrú šancu, využite ju. Hoci nevyjde, dá vám dôležité skúsenosti a podnety na zamyslenie.
Motto týždňa: „Robiť, čo máš rád, je sloboda, mať rád, čo robíš, je šťastie.“

Ryby

Týždeň naznačuje dočasný posun priorít. Ak plánujete osobnú udalosť, je lepšie odložiť ju. Pracovné cesty budú úspešné. Ak si musíte vybrať, rodinné záležitosti by mali byť prioritou, veľa vám to dá. Budete svedkami jedinečných udalostí, odhalia vám skryté možnosti. Ocitnete sa pred rozhodujúcou voľbou.
Motto týždňa: „V blízkosti chýb rastú úspechy.“

Baran

Pochopte samého seba. Je to pre vás bežný problém: neschopnosť rozhodnúť sa o základných veciach. Teraz akýkoľvek problém vyriešite rýchlo iba vďaka čistej vôli. Ak ste pred ťažkým rozhodnutím, nechajte ostatných chvíľu v ústraní. Tento krátky časový úsek stabilizuje mnohé situácie na dlhý čas.
Motto týždňa: „Kritizuj ma, keď budeš na mojej úrovni. Dovtedy ma len obdivuj.“

Býk

Pravdepodobne sa istí ľudia budú správať inak, než ste zvyknutí. Konajte s porozumením, no nevtierajte sa im do duše. V práci netrvajte na striktných metódach používaných na dosiahnutie cieľa. Cieľ víta akékoľvek prostriedky, ak je vaša snaha úprimná. Choďte po práci von s kolegami.
Motto týždňa: „Tam, kde prinášaš radosť a úsmev do života, robíš najkrajšiu vec na svete.“