Už pred časom Zuzana Vačková (53) priznala, že nie je so sebou celkom spokojná. Opäť sa totiž na ňu nalepili kilá, ktoré pridávajú vek. Vrátila sa preto do náručia chudnúceho štúdia, kde je pomohli aj v minulosti. To však nie je všetko. Odhodlala sa ešte na jeden krok.

Po prvý raz

Herečka sa po prvý raz v živote vybrala sama na dovolenku. Dopriala si totiž ajurvédsky ozdravovací pobyt na Srí Lanke.

"Prvýkrát v živote idem na Ajurvédsky pobyt. Po prvýkrát v živote sa na dovolenke nemusím nikomu prispôsobovať. Ani nikto sa nemusí prispôsobovať mne. Po prvýkrát živote som si pre seba vyhradila celé dva týždne. Len ja, ajurveda, Srí Lanka, moje myšlienky," nadchýnala sa z odvážneho kroku pri príchode do exotickej krajiny. A z fotiek, ktoré uverejňovala na Instagrame je zrejmé, že neoľutovala a s pobytom bola nadmieru spokojná. Najmä keď vďaka masážam, očiste a joge sa ešte viac rozžiarila.

A dobre si načasovala aj návrat na Slovensko. Len čo prišla domov, vymenila oceán za vytúžený sneh, ktorý Slovákom túto zimu tak chýbal. Práve totiž nasnežilo. Dokonca si stihla postaviť aj snehuliaka. A potom už vyrazila ako vždy po dovolenke na manikúru a v celej kráse sa predviedla v spoločnosti na filmovej premiére.