Láska vo všetkých podobách, stvárnená tak, že sa budete smiať aj vám bude úzko. Skvelý poviedkový film režiséra Karola Vosátka s názvom Superžena prichádza do kín. Jeho premiéru si nenechalo ujsť množstvo známych tvárí, ale aj protagonistov.

Keďže sa na uvedenie výsledného produktu čakalo vyše desať rokov, v životoch hercov sa všeličo zmenilo. Napríklad Zuzana Kubovčíková Šebová a Tatiana Dyková, ktoré sa zoznámili v tom čase prakticky až na pľaci, už majú dávno deti. Zuzana si pred premiérou Superženy dokonca len matne pamätala, čo sa vlastne vtedy dialo na pľaci. V jednej z poviedok si s Tatianou zahrali jednoduchšie pornoherečky v krojoch a je to naozaj zábava okorenená česko - slovenským doťahovaním sa.

Pozrite sa vo videu, ako sa vidí Zuzana Kubovčíková Šebová.

Na premiére sa objavila aj Diana Mórová a srdečne sa zvítala s Markom Igondom. Zahrali si manželov na dovolenke, kde žena hneď v prvý večer nasadí parohy mužovi so záhradníkom. Ako sa jej vtedy točilo s Markom? „Fantasticky. Poznáme sa ešte z vysokej školy,“ povedala s tým, že s výsledkom je spokojná, hoci v tom čase netušili, ako to dopadne.