Na úvod vám želám dodatočne všetko najlepšie k narodeninám. Ako vnímate 25. január? Ako výnimočný deň alebo veľmi svoj sviatok neprežívate?

Myslím si, že každý vníma svoj narodeninový deň trochu výnimočne. U mňa sú väčšinou tieto dni pracovné. Maminka mi vravela, že som sa narodila o pol tretej, a stáva sa mi, že sa zobudím presne v hodinu môjho narodenia. Poviem si: A opäť je to tu, opäť mám o rok viac... Zahĺbim sa do seba a je to vždy veľmi príjemný pocit.

Často sa skloňuje veta – vek je len číslo. Ako ju vnímate vy?

Ak sa o seba človek stará zo zdravotnej stránky a obklopuje sa ľuďmi, ktorým je jedno, koľko má kto rokov, tak vek je naozaj len číslo.

Okolo narodenín zvyknú ľudia hodnotiť svoj život, prípadne ostatný rok. Ako by ste zhodnotili uplynulých 365 dní u seba?

Podľa mňa bol uplynulý rok pre nás všetkých dosť náročný, pretože naše životy formujú okolnosti, ktoré nevieme ovplyvniť. Všetkých sa nás ekonomicky aj psychicky dotýkajú udalosti, ktoré sa dejú neďaleko našich hraníc na východnej strane. Ja som však vďačná za to, že som sa mohla opäť pracovne rozbehnúť po kovide a môžem robiť to, čo ma napĺňa a čo milujem. A to sú hlavne moji klienti, ktorým sa venujem na fit pobytoch.