Ešte donedávna bola Demi síce slávna, ale trochu zapadnutá hollywoodska hviezda. Dnes je azda ešte krajšia, ako keď s Patrikom Swayzem nakrútila jeden zo svojich najslávnejších filmov Duch. Štíhla, mladistvá, nepodarené plastiky si sadli. Vrátila sa pred kameru, privyrába si ako modelka (plaviek!) a napísala naozaj skvelú životopisnú knihu Moja spoveď.

Práve z nej vyplynulo, že v kráske sa skrývala neistá žena, ktorá si myslela, že lásku si treba zaslúžiť a jej hodnota spočíva iba v bezchybnom zjave a štíhlom tele. Teraz si konečne dôveruje. Natoľko, že sa nebojí byť azda prvý raz v živote „single woman“ a užívať si to.

Muži ju sklamali

Demi Moore vždy verila na lásku. Veľké šťastie však nemala, hoci natrafila na zaujímavých mužov ako Bruce Willis (67) a Ashton Kutcher (44). Obaja jej však boli neverní a opustili ju. Po druhom rozvode sa zrútila. Zachránilo ju, že sa odhodlala na terapiu. Vďaka nej sa odrazila od dna a momentálne sa jej darí vo všetkom, na čo siahne. Začiatkom tohto roka si dokonca zase našla trvalejší vzťah.

Sexi kuchár

Zamilovala sa do Daniela Humma, švajčiarskeho šéfkuchára a majiteľa vyhlásených reštaurácií v New Yorku, Los Angeles a v Londýne, ktorý je držiteľom troch michelinských hviezd. Svoj nový a, ako inak, zase mladší objav, tentoraz o 13 rokov, prvý raz predviedla na módnej prehliadke Chloé. Ich fotky obleteli svet a začalo sa špekulovať, že k tomu chlapíkovi asi herečka nechodí len na večere.

Zo spoločného výletu na French Open v Paríži už preto otvorene publikovali zamilované fotky, ako sa k sebe tisnú na tribúne počas tenisového zápasu mužského finále medzi Rafaelom Nadalom a Casperom Ruudom.

Spokojná aj sama

Podľa všetkého Daniel bol zase len jeden z milencov, s ktorým zaháňala strach zo samoty. Teraz v šesťdesiatke, ktorú oslávila 11. novembra, však pochopila, že samota môže byť aj pekná. Čo bolí, je osamelosť a tá jej nehrozí, keďže má nádherný vzťah s deťmi, množstvo priateľov a milovanú prácu. Prvý raz v živote teda povedala, že to skúsi bez mužskej barle. Pred pár dňami ohlásila koniec lásky, ale vôbec nevyzerá smutná. Užíva si rodinu, kamarátov, psy, to, že je zdravá, a nádherné bývanie uprostred prírody. A žiari tak, ako dokáže žiariť žena len vtedy, keď je naozaj šťastná.